wowmom

Супер-стійкий тональний крем з ефектом фотошопу, яким неможливо часто користуватися

Супер-стійкий тональний крем з ефектом фотошопу, яким неможливо часто користуватися
Супер-стійкий тональний крем з ефектом фотошопу, яким неможливо часто користуватися

Привіт, красуні!

Безумовно, Estee Lauder Double Wear - це легендарний тональний крем, який котрий рік, б'є рекорди продаж у всьому світі. В чому ж його феномен?

Все дуже просто!

Це супер-стійкий, щільний, криючий тон, з матовим фінішем, та ефектом фотошопу. Він шикарно виглядає в камері, з ним не страшно потрапити під дощ, але це абсолютно не універсальний продукт, який не всім підходить, і перед його нанесенням, треба дуже добре підготувати шкіру.

Я, як володарка сухої шкіри, люблю більш легкі зволожуючі тональні креми, з вологим або натуральним фінішем, але інколи, бувають дні, коли потрібна серйозна артилерія, тоді я беру Estee Lauder.

Супер-стійкий тональний крем з ефектом фотошопу, яким неможливо часто користуватися

В мене мініатюра, розміром 15 мл. Я спеціально купувала міні-версію, тому що знаю, тональним кремом я не буду користуватися часто, адже це "тон вихідного дня", а вихідні, нажаль, бувають останнім часом рідко:(

Для себе я обрала віддінок 1N2.

Це красивий бежевий віддінок, з нейтральним підтоном.

Можливо, для дуже світлих дівчат, тон буде темнуватий, проте більшості славянских жінок, віддінок підійде добре.

Дозатору, як і в повнорозмріній версії, так і в міні - немає.

В мене нормальна/ближче до сухого шкіра, і перед нанесенням Estee Lauder Double Wear, я її як слід готую. Очищення, зволожуючий крем, і ще обов'язково я наношу праймер, щоб тон ліг рівно, і не підкреслював сухість.

Наносити його треба швидко, і бажано це робити вологим спонжем.

Тональний перекриває абсолютно всі недоліки шкіри, виглядає наче маска, але з ним шкіра, як після фотошопу.

Мені абсолютно зрозуміло, чому цей тон обожнюють візажисти. Він круто тримається, не пливе, і не відбивається на телефоні.

Ось так виглядає повний макіяж без фільтрів і фотошопу.

Чи відчувається він на шкірі? Можливо, але для мене не критично. Змивати його краще гідрофільною олією, бо є шанс, що міцелярка просто "не візьме" його.

Якщо у вас суха шкіра, і ви як слід її не підготуєте, він підкреслить все на світі.

Але! Якщо вам потрібен макіяж, який буде ідеально триматися на протязі дня - то це до Estee Lauder Double Wear.

Дякую за увагу 😘