Ta_nyaaaaaaa

Choo-sing Elegance: огляд аромату Jimmy Choo 💃🏻💋

Choo-sing Elegance: огляд аромату Jimmy Choo 💃🏻💋
Choo-sing Elegance: огляд аромату Jimmy Choo 💃🏻💋

Вітаю, красуні 🌹🥰

Після того, як я побачила у стрічці декілька оглядів на Jimmy Choo, не змогла стриматися і також підготувала допис зі своїми враженнями та короткою історією про появу цих парфумів у моєму гардеробі, а також про зміну вподобань з часом.

Однак я вирішила не дублювати всюди опубліковану піраміду чи розповідати історію аромату, а більше зупинюся саме на власних відчуттях аромату та асоціаціях з ним 👃🏻💭

... - це наш компас у цьому дивовижному світі 🌏

Так, парфуми Jimmy Choo у форматі туалетної води привабили мене з першого погляду і занурила у світ парфумерії, завойовуючи моє серце ❤️. Відкривши для себе цей аромат за допомогою пробничків ще у 2016-2017 роках, я не могла устояти перед його магією та взяла повномірний флакон об'ємом 40 мл, щоб подарувати своєму звичному чи святковому дню нотку розкішного спокою і жіночності 😌👠

Аромат Jimmy Choo ввібрав в себе витонченість та шарм, асоціюючи струнку стриманість та аристократичну елегантність. Його стартові ноти відзначаються свіжістю груші та букетом зелених нот, як перший відкритий квіток весни, що розцвітає в серці. Імбир виступає легкою пікантністю, що посилює жіночність та сексуальність без жодних вульгарностей. Jimmy Choo тонкий, дзвінкий, чуттєвий і доволі прохолодний (❗️ Обережно, зимою від нього може стати холодно😅)

Коли я залишаюсь наодинці з цим ароматом, він перетворюється в симфонію спогадів, сповнених чуттєвістю та мелодійністю.Тепло деревних ноток з поєднанням імбиру, букету зелених нот та чуттєвим кедром переплітаються, надаючи стійкості і глибини. Спостерігається ледь помітне звучання таїфської троянди. Це однозначно аромат для жінок, які бажають бути помітними і пам'ятними.

Прохолодний аромат Jimmy Choo відмінно освіжає влітку. Він свіжий, фруктово-квітковий і абсолютно не солодкий, як на мене. Із впевненістю такий парфум можна назвати ароматом чистоти. Однак не хімозний запах прального порошка чи тому подібного, а аромат свіжої постілі, тіла після душу, що супроводжується відчуттям абсолютного комфорту

🌹 Ледь помітна нота троянди мене не надто тішить, бо з часом я все більш негативно ставлюсь до троянди у парфумерії, Ну не подобається вона мені...

Стійкість туалетної води Jimmy Choo я б відзначила словами "надійність" та "захоплення", які є неперевершеними свідченнями її вишуканості. Цей аромат, подібно до елегантної вечірньої сукні, надає довготривалу елегантність і шарм, які протримуються протягом довгого часу, поступово "стухаючи" - близько 6-8 год. Неймовірний показник стійкості як для туалетної води, чи не так?

Однак, як і в житті будь-кого, наші смаки та вподобання можуть змінюватися з часом. І якщо спочатку Jimmy Choo був моїм надійним супутником передусім у теплий період року (з пізньої весни до ранньої осені), то згодом його аромат став для мене надто різким і почав асоціюватися з більш ароматами для старшої вікової категорії, з дорослими солідними жінками. Мені, як дівчині 19 років на той момент, аромат здавався аж дуже "дорослим" та занадто солідним, чи що 😅. Почала уявляти його лише на дівчатах 37+. Та я розумію, що ця зміна - це частина мого розвитку і росту, і з часом ми розділилися, але це нормально. Адже життя - це постійний рух, і зміни в смаках і вподобаннях - це природний процес. Я розумію, що сьогоднішній аромат, як і моя історія, завжди може зазнати змін. Аромати - це шлях до наших спогадів і емоцій, і навіть коли один етап завершується, настає час для нового підрозділу нашої ароматної мандрівки 🏞️🌉

Станом на сьогодні я не ставлюсь до цього парфуму дуже категорично. Можу використовувати дуже рідко, виключно під відповідний настрій, одяг та подію (особливо як хочеться додати солідності 🤭). Для мене цей аромат шалено дорогий за відчуттями, прохолодно-терпкуватий. Ця туалетна вода робить мене впевненою, навіть у найдовших і зайнятих днях, коли інші аромати вже давно згасли 🌑

Отже. Jimmy Choo Eau De Toilette - це аромат, який наповним моє життя комфортом, розкішшю і приємною чистотою, і хоча моя подорож з ним змінилася, цей аромат завжди залишиться у моїй пам'яті найпозитивнішими спогадами та асоціаціями з найкращими митями життя 🫶🏻 (так як в основному я використовувала його до початку повномасштабного вторгнення у мирні часи...😥)

p.s. Можливо серед читачів знайдуться поціновувачі саме цього парфуму. У такому випадку можу запропонувати обміняти його на щось інше 🙃 Максимально позитивно ставлюсь до обміну продуктами для можливості знайомства інших дівчат