DARIIAKOVACH

ВСЕ ДЛЯ 👄 з боксу LAMEL

ВСЕ ДЛЯ 👄 з боксу LAMEL

Як завжди коротко і по фактам. Я задоволена усім, що отримала. Єдине питання по стійкості, та про все по черзі.

ВСЕ ДЛЯ 👄 з боксу LAMEL
ВСЕ ДЛЯ 👄 з боксу LAMEL
ВСЕ ДЛЯ 👄 з боксу LAMEL

Матові помади, які не стійкі. Silk версія мені сподобалась в цьому плані більше,але про неї нижче 👇🏼

Отже,чому не стійкі. Бо я порівнюю з надстійкими помадами,ні мова не про мейбелін вініл.

Тримається матова помада 4 години, потім зʼїдається біля слизової без прийому їжі,а далі вже треба поновлювати👌🏻

Можливо це у мене так, але і стерти я змогла легко

Буду ще «носити» і приглядатися

По кольорам:

Від 401 по 404

Всі вони теплі, з рожевИнкою

401 Cold beige

На мені він віддає коралом, не знаю де там «cold». На жаль,цей колір мені не пасує.

402 Spicy

А тут прям нюд такий як я люблю. Помада на кожен день. Її я вподобала

403 Vintage rose

Вона мені здалась червоною,але насправді такий гарний колір. Мені дуже сподобалась. Я таких кольорів не мала ще і я люблю такі «рожеві»

404 rosewood

Гарний нюд але більш рожевий ніж 402. Для тих кому подобається,коли нюд з рожевим підтоном

По відчуттям:

Губи справді не стягує, але матові помади мені підкреслюють кожну складку. Тому останнім часом я їх не використовую,а особливо взимку.

Комфортна на губах, але якщо обирати між powder і silk. Я оберу друге

Тож давайте поговоримо і про цю серію

їх до речі неможливо сплутати,бо у silk версії глянцевий корпус, а в powder матовий.

Стійкість тут крута, я ледь змила з губ, з рук, і з рушника👍🏻

По кольорам:

Спойлер: одноманітно

401 mocha nude

Теплий нюд на кожен день, дуже комфортний і гарний.

402 pink nude

Чомусь pink віддає коралом на мені. Я тричі перевіряла,що я таки нанесла. Але там де pink на мені корал,а де coral на мені рожевий)

403 soft coral

Власне ви бачите різницю між 403 і 404?))) а вона є! 403, який мав би бути кораловим на мені рожевий і темний

404 cream rose

А от rose світлий,ніжний і також віддає рожевим

Тут два фаворити 401 і 404

По відчуттям:

Дуже ніжна текстура,губи зволожуються але всеодно присутня якась матовість. Тобто це не сатин,як я писала в першому огляді (якщо ще не бачили https://club.makeup.com.ua/post/22300/ )

Тому я задоволена цією серією, мені вона запала в душу

Та ви можете помітити,як криво я промальовую лише помадою губи. Потрібні олівчики!

8 олівців майже близнюків

Всі олівці мега стійкі,комфортні, мʼякі,ними дуже легко можна намалювати губи. Але це мої перші гелеві олівці,тому я до них ще не пристосувалась. І мені не дуже вдалось рівно все промалювати🙈 ще і руки з тремором

401 і 405 з рожевим підтоном, 405 навіть має легку синюшність

407 це такий конкретний нюд,за яким варто ще побігати. Його я точно раджу купити

403 і 408 взагалі мені не підходять. Вони надто світлі і я не знаю як це передати камерою. Бо на фото вони ніби мені і підходять,але в живу дуже світлі. Хоча може це мені так здається. Вони прям персикові.

404 і 409. Прості, нюдові, теплі,осінні відтінки. Які взаємозамінюють одне одного

411 в поєднанні з помадою 403 vintage rose то просто пісня. Хоча кожен окремо теж дуже гарно виглядають.

Я не очікувала такого кольору,бо на кінчику це просто червоний,та і сам стержень червоний. А така краса виходить

Олівці запали мені в душу, та чому я раніше їх не купувала😕

Дівчатка, олійку не покажу, хочу порівняти її з тією, що у мене є від ln pro,яку я обожнюю. Тож чекайте ще допис)

Наступний допис буде про очі, там неочікувано і вражаюче для мене👀

А найбільшим буде допис про засоби для обличчя, тож чекатиму вас у себе 🥰