W A I F F I X X

Та все ж таки- так чи ні?

Та все ж таки- так чи ні?

Мій досвід з використання цього тоніку поділився на погане та хороше🤭

Погане- він мені не підійшов😓

Хороше- я знайша як його використовувати не тільки як тонік, і тепер я навіть задоволена тим що він мені не підійшов.

Але все по порядку
Почалося все з того що я його побачила його на просторах тік-току та почала шукати відгуки. Комусь підійшов, комусь ні, в когось шкіра стала неймовірна в когось він викликав страшні запалення.
Згодом вирішила, замовлю,якщо не підійде то щось вигадаю.
І як ви могли вже зрозуміти він мені не підійшов.
✨️І ось ділюся артельнативними способами його використання:

1.Перший спосіб наносити як пілінг для шкіри голови чи щось типу того. Перед миттям голови нанести по проборам і помасажувати трішки, потім помити волосся звичним для вас способом.Як результат, волосся не так швидко жирниться та стало блискучим.
2.Другий спосіб використовуємо для того щоб позбутися темних пахв. Просто нанеси засіб на ватний спонж і протри темні місця.
3.Третій спосіб наносити на п'ятки,так,на звичайні п'ятки,так само ватним спонжем. П'яточки станут м'якенькі і чистенькі.

І ось що ми маємо на прикінці
Замовляла один засіб отримала три, а для людей яким він підійшов щей як тонік для обличчя, то вони отримають взагалі чотири.
Мій висновок: я рада що купила його, але моя порада вам не замовляйте все що рекомендують у тік-тоці.😘