ДАРÍЯ КÓВАЧ

#happybirthdaymakeupclub MAKEUPCLUB більше ніж просто клуб для відгуків💔

#happybirthdaymakeupclub MAKEUPCLUB більше ніж просто клуб для відгуків💔

Я присвятила вже цілий допис своїй власній річниці на Makeup Club. Ось він:https://club.makeup.com.ua/looks/20389/

Але клуб для мене так багато означає,що одного допису замало💔

2022 рік для мене був особливо болючим. Я не очікувала, що мій чоловік замість поїхати закордон як планував,поїде зовсім в інший бік,знов ставати на захист країни. Я була в розпачі. Весна і літо 2022 були періодом НЕ прийняття,саме тоді я обрізала каре і пофарбувалась в чорний.

Це було моєю величезною помилкою,але тоді мені це було необхідно.

Потім у мене почались проблеми зі шкірою,мене обсипало, я набрала 10 кг менше ніж за пів року. Я постійно плакала і нервувала.

Паралельно шукала чим врятувати свій стан,що пити,що намастити на себе,щоб не мати такого жахливого вигляду.

Я почала вивчати склади, засоби, дивитись сотні відео тікток косметологів і сподіватись на краще.

Я нічим не могла займатись, не могла знайти себе,це було жахливо..

Я не можу згадати де я побачила,що створено клуб. Можливо на фб,або в самому мейкап. Памʼятаю, що коли зареєструвалась,було дуже страшно і невідомо. Тоді я вперше побачила дописи дівчаток Aliona Fedyk і O'Ostah. Вони в клубі ще з вересня (якщо дивитись по дописах) ,а я доєдналась в жовтні. 10 жовтня ♥️

Саме вони першими підтримували і надихали 🙏🏻

МоЇ дописи були короткими,не якісними (хоча на той момент я навіть не знала,що таке якісний допис,вчилась писати і фотографувати)

Моєю мотивацією тоді було не лиш отримати знання,поради і знайомство з новими продуктами,брендами.

Мене зацікавило і грошове виведення. Тоді нарахування були більшими,зараз нас всіх тут стало більше і перегляди так легко не набігають,отже і зібрати суму у 1000грн стало не так легко.

Тоді для мене це було можливістю знайти ще кошти на забезпечення чоловіку,ті ж грілки у взуття чи сухий душ.

Писала я багато і про все,бо сферу бʼюті я знаю ще з дитинства. В 5 років зі мною стався макіяж,мене завжди цікавила косметика

Тож я показувала все,що маю,а маю я завжди достатньо як для пересічного користувача,а не проф. візажиста

Мені хотілось ділитись усім,хотілось приходити до дівчаток (яких ставало все більше і більше)

Дізнаватись про них,розповідати про себе. Отримувати підтримку ніби ми сестри чи подруги. Коли тебе не засудять,а підкажуть,порадять.

Щоправда і конфлікти були,та команда завжди реагує швидко і все вирішує👏🏻

Якщо в дописі на річницю я розповідала про подарунки,про враження

То зараз я точно можу сказати,я отримала ЗНАННЯ, ВІРУ В СЕБЕ, ЛЮБОВ, РАДІСТЬ І просто безмежну кількість ПІДТРИМКИ

Коли я бачу негативний відгук про MAKEUP,то реагую так ніби це про мене пишуть🤭 Адже для мене MAKEUP став дуже близьким,ніби ми родина.

Завдяки MAKEUP я отримала можливість тестувати величезну кількість продуктів

Я отримала гарну шкіру

Я підняла самооцінку

Я не втрачала сил і трималась на плаву в найтяжчий період життя

Я хочу побажати процвітання вам, щоб у вас було ще більше клієнтів, натхнення і вдячності за все,що ви робите.

В такий складний час для всіх нас,ви знайшли спосіб підтримати українців, створити теплий і затишний простір для красунь і красенів. Багато дівчаток тут подружились, відкрились і отримали те,за чим кожна прийшла.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КЛУБ! MAKEUP CLUB, з 1 річницею🥹♥️♥️♥️