Ta_nyaaaaaaa

#happybirthdaymakeupclub 🥳🎂 Пост-подяка та мої одкровення 🥺

#happybirthdaymakeupclub 🥳🎂 Пост-подяка та мої одкровення 🥺
#happybirthdaymakeupclub 🥳🎂 Пост-подяка та мої одкровення 🥺

Шановний MAKEUP Club та всі дівчатка спільноти!

Зовсім нещодавно, а саме 20 вересня цього року стало початком моєї неймовірної подорожі в світ вашого чарівного, магічного ні з чим іншим не схожого клубу 🚞🏞️🌌. Відкривши перед собою "двері" до цієї спільноти, я навіть не уявляла, як багато радості, задоволення та душевного тепла приховано в її стінах. Незважаючи на те, що я познайомилася з вами зовсім випадково, мій шлях став одним з найбільш вагомих відкриттів у моєму житті.

Дійсно, були часи, коли я хотіла спробувати вести свій хоча б міні-блог у сфері краси, однак завжди від цих думок відганяла боязнь непорозуміння, хейту, через що у мене 100% опустилися б руки. Однак як добре, що існує MAKEUP Club, і всі перелічені вище негативні характеристики - це точно не про спільноту Мейкапу. Адже тут панує тепло, добро, порозуміння, величеееееееееезна доза позитиву, мотивації та взаємоповаги!!! 🫶🏻🤗

• Незважаючи на те, що я у Клубі новачок, і мій перший пост з'явився наприкінці вересня, мене дуже тепло прийняли тут і я відразу відчула себе "у своїй тарілці". Зараз хочу виокремити перелік дівчат ❤️‍🔥, що з самого початку зі мною, підтримували мене і саме завдяки кому я почала активно розвивати діяльність у спільноті:

@Комарницька Тетяна (до тебе у мене особлива любов, як і до твоїх довершених у всіх сенсах дописів 💕);

@ Швець Карина;

@ Оксана;

@ Skomska Olya;

@ alena.rosee;

@ ДАРÍЯ КÓВАЧ;

@ Zhukovka 🌸;

@ M A X I M O V A🌷.

Усі ви для мене особливо цінні та важливі. Так, саме завдяки вам я продовжила вести активну діяльність у Клубі. Адже всім відомо наскільки важлива підтримка на початках (але й зараз я страшенно млію, читаючи ваші теплі слова🥰). Також висловлюю слова подяки й іншим дівчатам, які пізніше приєдналися до мене, люблю і поважаю усіх 😌💖

У мене ніколи не було багато друзів, значної підтримки і потрібних слів. Тому останнім часом я почувалася особливо пригніченою та одинокою. Як добре, що тепер усе зовсім по іншому!)

Спільнота MAKEUP Club для мене - це не лише місце для обміну новими ідеями, якісними продуктами та секретами краси. Вона стала моїм душевним спокоєм у надскладний період мого життя. Так, у цьому дописі я вирішила поділитися своїм найпотаємнішим 🥺. Вибачте, можливо через це він не буде таким позитивним, але це реалії, у яких я опинилася... Останні 16 місяців для мене стали неочікуваним викликом, якого я не могла передбачити аж ніяк. Під час повномасштабного вторгнення зникла найважливіша частина мого серця та душі - мій коханий. І весь цей час я живу у страшенній та болючій невідомості. Ця надзвичайно болюча подія вплинула на мене вкрай негативно, і я в прямому сенсі втратила спроможність радіти та знаходити сенс у повсякденному житті.

• Так, MAKEUP Club 💄 став для мене своєрідним спасінням, адже ВИ, красуні, допомогли мені відволіктися від болю та змусили шукати відповіді на питання про сенс існування. Щодня ви даруєте мені порцію наснаги, позитиву, корисних порад та надихаючих історій. Ваша спільнота стала для мене своєрідним катарсисом, місцем, де я можу відчути себе частиною чогось більшого, де мої інтереси та прагнення знаходять зацікавлених, місцем, де я знайшла однодумців та просто надзвичайно добрих і чуйних людей ❤️‍🩹.

MAKEUP Club, ви подарували мені можливість зануритися в світ краси, де кожен та кожна може знайти свій стиль і спосіб самовираження, а також подолати комплекси завдяки теплим взаємовідносинам у спільноті 💕. Ваші конкурси, підняття завжди актуальних тем, підказки та поради завжди надихають мене на нові експерименти, а ваша підтримка - це найкращий антидепресант.

Дівчатка, вкотре наголошую як щиро вдячна кожній із вас, хто мене читає, хто підтримує, хто настільки тепло прийняв у свою родину. Ви - моя мотивація, підтримка і саме завдяки ВАМ я почуваюся у Клубі комфортно 🥰

Ви ті, завдяки кому я черпаю наснагу, дізнаюся багаааато нового та отримую величезний ➕ до самооцінки…як же це важливо для красунечок, у яких раніше були з цим проблеми. Я впевнена, що ви мене розумієте 🫶🏻

Нехай MAKEUP Club продовжує робити світ яскравішим і дарувати незабутні миті краси кожному та кожній з цієї чудової спільноти. Спільно ми сильніші, і разом ми символ краси, підтримки та неповторності 🥰

Крім того, звісно ж хочу віддячити Make Up за створення такої спільноти, вона БЕЗЦІННА ❤️🎉 З Днем Народження, з Першим твоїм роком, MakeUp Club та вся спільното, всі красунечки, вітаю кожну 😘🎂🎊

Вдячна всім і кожній. Міцно обійняла 🥺💗