O_Skomska

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

Я та Джес вітаємо команду MAKEUP Club 🎂 з цим чудовим святом♥️ чому саме разом , адже саме з нею написана найбільша кількість постів , вона завжди поруч , таке відчуття ніби теж одним оком підглядає , та читає 😌

Це лише перша річниця і я рада , що святкуємо в такому складі , та бажаю , щоб до спільноти долучалось ще більше чудових людей🙏🏻

Я була постійно в пошуках хоббі) що тільки не пробувала : робила бетонні кашпо, виготовляла свічки , продавала прикраси , шила одяг , малювала … і ось в серпні я дізналась про beauty club , та відразу приєдналась ♥️

Мені було цікаво спробувати , написати декілька дописів , я не до кінця розуміла що мене чекає , який буде результат, чи буде активність і т.д.

Але ваша підтримка була на стільки колосальна , що я продовжую і досі .

І я дуже вдячна кожній з вас , та безмежно ціную ♥️

Мій звичайний день це зазвичай спілкування з вами , адже стали , як рідні🤎

Дякую мейк ап :

🔆за кожну з вас , за те що зібрав таких чудових і різних людей , які обʼєднані спільною темою;

🔆вдячна за чудову атмосферу , відчуття безпеки та підтримки ☺️

🔆вдячна за чудові конкурси , ідеї та подарунки

Дякую за підтримку працівників , та допомогу, коли звертаєшся з будь -якими питаннями 🙏🏻

Дякую дівчатам за корисні дописи , креативні фото, за спілкування🙏🏻

Ви чудові 💓

Бажаю розвитку даній платформі , щоб вона ставала лише краща , продуманіша , зручніша , адже завжди є куди рости 😌 і звісно нам крутих продуктів, щоб завжди було бажання повернутись та бути активними, щоб ми не знали , що таке «вигорання», а спільнота залишалась для нас затишним місцем , де ми ділимось враженнями 🫶🏻