Олена В

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

На жаль,мій попередній допис заблокували. Не сподобалися фотографії. Тому я спробувала переписати. Сподіваюся,цей допис не заблокують!

Моя історія з MakeUPClub почалася не минулої осені,а лише взимку. Хоча я бачила запрошення до клубу ще восени,але у мене не було наснаги приєднуватися. Це був важкий період в житті мабуть кожної /кожного з нас: блекаути,без світла і без настрою. А в лютому я все ж таки наважилася зайти..потім зареєструватися,читати ваші дописи. І в кінці кінців і я написала свій перший пост. Довго не наважувалася написати, писала-видаляла. Але таки розмістила! Дякую дівчата за підтримку і вподобайки,коментарі. Це дуже підтримувало і надихало. Потім на початку березня дещо сталося в моїй сім'ї. Мій син потрапив в лікарню ....це був дуже тяжкий період мого життя. У мене просто опустилися руки,нічого не хотілося..який там клуб.((( І лише в травні я знайшла сили, зайшла знов,побачила конкурс на День матері і вирішила прийняти участь. І виграла.... І з тих пір я з клубом кожен день!☺️ Що для мене означає MakeUpClub? ✨Це купа ультра корисної інформації ✨Яскраві макіяжі, які надихають та дійсно піднімають настрій ✨Розбір складів кремів і не тільки...я так ніколи не робила раніше,зараз стала вчитуватися і звертати увагу на інгредієнти😍 ✨MakeUPClub це як чашка чаю: бодрить і надає сил! Це віддушина для кожної з нас! ✨Завдяки MakeUPClub я розширила свої пізнання в догляді,додала в б'юті рутину гарні засоби,які справді діють. Купила ще купу девайсів і ще планую ✨Завдяки MakeUPClub таки знайшла ідеальний для себе шампунь і кондиціонер (це просто дуже наболівше) і не тільки))) ✨А скільки нових парфумів з'явилося у мене на поличці ✨А скільки подарунків і наборів для тестування....Це дійсно так приємно та весело чекати на рандом,потім на дзвінок... І радіти щиро коли хтось з вас виграє! ✨Навіть про наше здоров'я піклується MakeUPClub . Бо я,якщо чесно, місяців п'ять не наважувалася піти на мамографію. Тягнула як могла,відбивалася від дзвінків сімейного лікаря і щось собі там обіцяла,але не виконувала . А коли з'явився цей конкурс,то в перший же день записалася на мамографію і пішла,навіть ні: полетіла))). Спойлер: мамографія це дико боляче (груди зажимають пресом і так 4 рази і по секунд 7)...але вкрай необхідно. Ви ще /вже хочете на мамографію ?😅 Так що, і тут дякую спільноті!💗 Але найголовніше в нашому клубі це атмосфера. Це атмосфера дружби,підтримки,маленького свята .💗💗💗 Стільки цікавих конкурсів,барвів, позитиву, драйву та вайбів))). MakeUPClub,з першим рочком життя тебе! Ти ще маленький,але впевнено стоїш на ногах,радуєш свою спільноту та даруєш нам всім свято! Всіх зі святом! Хай тут завжди панує атмосфера радості, яскравих емоцій,краси,натхнення і взаємоповаги! Люблю всіх! P.S Присвячую свою картину спільноті ( я раніше трохи малювала). Хай в Україні знов буде мирним небо. А ми будемо "порхати" і радіти життю як ці маленькі парашутики!"💛💙