wowmom

Привітання від улюбленого клубу з річницею, та мої враження про подарунок:-)

Привітання від улюбленого клубу з річницею, та мої враження про подарунок:-)
Привітання від улюбленого клубу з річницею, та мої враження про подарунок:-)
Привітання від улюбленого клубу з річницею, та мої враження про подарунок:-)

Привіт, красуні!

Безумовно, для кожної з нас, сайт Make Up став набагато більшим, ніж просто магазином косметики, або платформою для відгуків. Це спільнота, яка зібрала найкрасивіших, найрозумніших та найталановитіших дівчат зі всієї країни, і я дуже рада бути її частинкою.

Свій перший відгук, я написала рік тому, і він мені дався дуже важко, адже я все життя розмовляла не українською. Я пам'ятаю, як мені важко було зібрати думки до купи, і скласти перший абзац. Та яка я щаслива, що завдяки клубу, моя "українізація" пройшла лагідно і цікаво, адже команда постійно мотивує нас класними конкурсами та подарунками.

Ну хто не любить отримувати подарунки? Я, наприклад, обожнюю:-)

Тож сьогодні я розповім про свої враження від подарункового боксу, який я отримала на річницю Make Up Club.

Привітання від улюбленого клубу з річницею, та мої враження про подарунок:-)

Спрей, об'ємом 100 мл, який має приємний цитрусовий аромат. Наноситься на суху шкіру голови, після кожного миття волосся. Абсолютно не жирнить.

Після нього, на шкірі відчувається приємний холодок, який минає хвилин через 20 хвилин.

Розхід економічний, проте, поки важко сказати, як засіб впливає на волосся.

Але після закінчення курсу, обов'язково напишу повний відгук.

Маленька пляшка, об'ємом 45 мл, з якої дуже не зручно діставати засіб. Бальзам має досить щільну текстуру просто. Пахне корицею:-)

Дає класне зволоження, та легенький ефект тепла, який можна посилити, якщо надіти шкарпетки. Відчувається він дуже приємно. Особливо холодними осінніми вечорами, особливо у ліжечку, і особливо після глінтвейну;)

На цей крем в мережі досить багато спірних відгуків, бо хтось пише, що це найкращий крем в житті, а хтось пише, що він абсолютно не зволожує та стягує шкіру.

Мені особисто він нічого не затягує, наноситься легко, та дуже швидко вбирається. Ідеальний, в якості бази під консилер.

Мені поки важко оцінити весь потенціал крему , та я можу сказати, що він таки зволожує і не викликає дискомфорту у використанні.

Цей бальзам для губ покорив мене з першого нанесення.

По-перше, його багато - 15 мл вистачить на пів року точно.

По-друге, він дуже приємно пахне, і залишає солоденький присмак на губах. Рідко, коли мені таке подобається, але Tink - молодці! Їм вдалося зробити бальзам, який не дратує.

І, в-третє, він класно виглядає, робить губи соковитими, та зволожує.

Дуже він мені сподобався

Дуже Дуже

Наостанок хочеться ще раз подякувати команді Make Up Club за те, що створили платформу, де я відволікаюсь від всіх проблем, і поринаю у світ краси.

Всіх обіймаю! Дякую за увагу 😘