Ta_nyaaaaaaa

Поринемо у казковий світ з бальзамом для губ Bubble Unicorn від Mermade 🦄🍬

Поринемо у казковий світ з бальзамом для губ Bubble Unicorn від Mermade 🦄🍬

У світлі опадаючих листя та холодних осінніх вітрів, наша шкіра стає особливо вразливою, а наші губи - першими, хто відчуває вплив несприятливих погодних умов. Осінь і зима, несучи з собою чарівність та прохолоду, також приносять з собою виклик - увагу до догляду за нашою шкірою, особливо губами, які стають жертвами сухості та тріщин в осінньо-зимовий період. Саме в такий час бальзам для губ стає не тільки засобом догляду, а й справжнім союзником у боротьбі зі сухістю та неприємними відчуттями наших губ. Сьогодні я поділюся своїми враженнями від використання Bubble Unicorn від Mermade - своїм черговим поповненням серед зволожувальних бальзамів для губ.

Його я хочу виділити в окремий пунктик. Mermade приділяє дуже багато уваги своєму пакуванню і це помітно відразу. Стильне, миле пакування так і кричить "купи мене". Їх засобами хочеться користуватися, до них тягнеться рука, а яскравий дизайн цьому сприяє.

Те саме можу сказати і про упакування бальзаму для губ Bubble Unicorn - воно максимально миле, дещо дитяче, таке яскраве і заохочує до використання. Саме упакування оформлене у блакитно-рожевих тонах, що й асоціюється у мене з соковитою солодкою жуйкою 😋

На коробочці зображений милий єдиноріг, що надуває бульбашку із жуйки 🦄. Крім того, він зображений не лише на лицевій частині упакування, а ще із внутрішньої сторони при відкритті коробочки. Казково і заворожуюче, чи не так?)

Пахне цей бальзам дуже смачно. Та сама солодка, соковита жувальна гумка з дитинства. Згадали аромат і смак? 🤤 Також запах бальзаму мені дещо нагадує цукерки барбариски, прям от дуже. Для мене цей аромат також асоціюється з безтурботним дитинством, гостюванням у бабусі з дідусем 🥰

Аромат доволі стійкий і відчувається на губах після нанесення. Однак саме у носці він не нав'язливий, а доволі приємний солоденький 😌

Саме у цього зволожувального бальзаму текстура доволі густа і щільна. Щоб вилучити продукт з пакування, слід добре натиснути на тубу.

Колір бальзаму у тубі ніжно-рожевий, а на губах виглядає прозорим у зв'язку з кількістю продукту. Думаю, якщо нашарувати, то можна отримати легкий рожевий відтінок, однак я цього не потребую 🙃

У бальзамі відсутні жодні блискітки, тому і на губах він не блистить і не переливається. Виглядає як рідке скло, що мені дуже подобається. У такому вигляді гарно лягає на губи з макіяжем зверху олівця чи помади.

Наскільки мені відомо, у Mermade є різні серії бальзамів для губ: зволожуючі та сяючі. У мене перший з перелічених, саме тому відсутні блискітки і продукт виглядає прозорим. Також я переглядала відгуки саме на сяючі бальзами, то більшість дівчат писали, що від використання таких бальзамів їм недостатньо зволоження. Я ж хотіла саме такого ефекту, тому і обрала зволожувальний бальзам 👄

Зволожуючий бальзам для губ Bubble Unicorn містить олійки ши та абрикосу, а також вітаміни А, Е.

Завданням бальзаму стоїть зволоження, живлення та відновлення сухої шкіри губ, з чим від чудово на мені справився.

Ціна на бальзамчики стартує від 44 грн ( у мережі А...) та від 65 грн у інших. Як на мене, стандартна цінова політика для бальзамів для губ. Принаймні, більшості бальзамів, які були у мене, купувалися приблизно за таку вартість 💵

Загалом бальзам Bubble Unicorn відчувається на губах доволі комфортно, але на мій суб'єктивний погляд дещо жирнувато. На живо, не зважаючи на його текстуру, волосся до губ сильно не липне.

Бальзам не творить чудес з моїми губами, просто надає базове зволоження. Діє, поки знаходить на губах та декілька годин після. На губах не стійкий, і як будь-який інший бальзам "зникає" з губ після вживання їжі та напоїв. Однак, це не створює жодних проблем, так як бальзам легко поновити.

Навіть після зняття бальзаму, мої губи ще деякий час (3-4 год) залишаються зволоженими, а якщо бальзам поновлювати хоча б тонесеньким шаром, губи залишаються зволоженими протягом всього дня 👄

✅ мімішний дизайн упакування, через який до продукту постійно тягнеться рука;

✅ доступна вартість;

✅ див не робить, але відмінно справляється зі своїми задачами: чудово зволожує, відновлює суху шкіру губ;

✅ смачний солодкий аромат з флешбеком до дитинства;

✅ можна використовувати в якості "рідкого скла" для губ;

❌ дещо жирнуватий за відчуттями;

❌ неприємний присмак (звісно, краще не пробувати, як це роблю я 🤣

А взагалі, Mermade, якщо ви створите нову рецептуру, завдяки якій бальзами набудуть солодкого присмаку, я обіцяю стати їх палкою шанувальницею 😁 (хехе, ну може я забагато хочу, але мені здається ідея крута 🤭)

І звісно ж, такий яскравий мімішний дизайн та смачний аромат надихнули мене на створення невеличкого відосика про цей казковий бальзамчик 🦄

Дякую, що були зі мною🥰

Бережіть себе :)

P.S. підозрюю, що могла відмітити не конкретно той бальзам, але саме на MakeUp знайшла такий. Думаю, це ідентичні аромати, просто одна із версій випускалась лише для А.