SomovaFM

Лак для нігтів від LCF "Nude Collection"

Лак для нігтів від LCF "Nude Collection"
Лак для нігтів від LCF "Nude Collection"

Вже і не пам'ятаю, коли востаннє самостійно фарбувала нігті. Вже багато років ходжу до майстра і покриваю їх гель-лаком. Зараз вимушена перерва через оніхолізис, але про це згодом.

Всі лаки, які колись мала давно повисихали та стягнулися, тому вирішила, що треба щось прикупити. Побачивши акційну ціну у 35 грн на полицях магазину "найкращої подружки", подумала - треба брати.

Серед купи кольорів око пало саме на цей відтінок LCF тон 08 з серії "My Nude Collection" - це холодний нюд, який маже зливається з нігтьовою пластиною і мені це подобається, бо яскравими лаками не користуюся.

Лак для нігтів від LCF "Nude Collection"
Лак для нігтів від LCF "Nude Collection"

Лак в міру рідкий, має запах звичайного лаку. Гарно лягає навіть в один слой, але я проходжу в 2-3 рази, аби не були помітні нерівності нігтьової пластини. Засихає лак доволі швидко, якщо наносити в один слой - хв 15. Якщо в 2 чи 3 слої треба і більше 30 хв, аби на нігтику потім не залишилися якісь сліди. Хоча є спеціальні закріплюючі і швидкосохнуючі бази - це мабудь було б ідеально, але до такого я ще не дійшла.

Плюс, який відзначила для себе, це форма пензлика - він трохи плоский та округлий на кінці. Старі лаки, що в мене були мали пухнасту та пряму по формі щетину, якою було не зручно промальовувати деякі ділянки нігтя. А цим дуже зручно наносити лак під кутикули та обережно промальовувати края нігтика.