Бабюк Валерія

Зволожувальний бальзам для губ Tink. Солодкий, ароматний і дієвий.

Зволожувальний бальзам для губ Tink. Солодкий, ароматний і дієвий.

Починаю огляди товарів, які дісталися мені завдяки таємному тестуванню в MAKEUP Club. Перший косметичний продукт, про який мені хотілося б вам розповісти - це зволожувальний бальзам для губ від українського виробника Tink з ароматом екзотичної гуави. Колір бальзамчика злегка рожевий, запах приємний і не дуже нав'язливий, а ось з солодким смаком даного продукту мені було досить складно примиритися спочатку, оскільки раніше я найчастіше користувалася зовсім нейтральними бальзамами або бальзамами, що не мають настільки яскраво вираженого смаку. Буквально через пару днів я звикла до цього присмаку і також відзначила для себе, що ефект зволоження точно є, губи після нанесення бальзамчика виглядають більш доглянутими, а сама текстура цього продукту приємно відчувається на губах. Дизайн упаковки, ефективне зволоження та цікава задумка з додаванням аромату тропічного фрукта, безумовно, стали плюсами і тому для любителів косметики з додаванням настільки інтенсивних смаків - це дійсно гарний продукт.

Огляд одних із найбільш бюджетних бальзамів для губ, які справили на мене дуже приємне враження, можна переглянути, перейшовши за посиланням https://club.makeup.com.ua/post/3003/

Зволожувальний бальзам для губ Tink. Солодкий, ароматний і дієвий.
Зволожувальний бальзам для губ Tink. Солодкий, ароматний і дієвий.