Бабюк Валерія

Зігрівальний бальзам для ніг Shelly. Щось дивне і непередбачуване.

Зігрівальний бальзам для ніг Shelly. Щось дивне і непередбачуване.

Зігрівальний бальзам з екстрактом імбиру та корицею Shelly Professional Care Foot Balm - це дуже цікавий товар, на який я покладала великі надії, оскільки в холодні пори року мерзну 24/7. Бальзам об'ємом 45 ml знаходиться в маленькій пластмасовій баночці, яка спочатку здавалася зручною у використанні, але як тільки вам потрібно буде дістати залишки продукту (причому чималу кількість), то зробити це буде дуже проблематично. Колір світло-рожевий, аромат не можу сказати, що дуже приємний скоріше нагадує якусь лікувальну мазь, а хотілося б відчути щось осіннє й атмосферне, оскільки у складі заявлений екстракт кориці та імбиру. Втім, усі ці аспекти лише відступ, адже основне завдання представленого продукту – зігрівальний ефект. Після нанесення бальзаму на стопи я одягла шкарпетки і чекала на обіцяний ефект, який так і не настав. Вдруге нанесла набагато більше бальзаму, а результат все той же. Продовжуючи експеримент, я вирішила залишити трохи бальзаму на руках, і тут сталося щось дивне. На шкірі виникло поколювання, причому досить сильне, але мої "льодишки" так і залишилися холодними. Висновки очевидні. Придбати і використовувати даний товар в якості крема для ніг ще допустимо, але не варто покладати якісь надії в очікуванні отримати хороший зігрівальний ефект.

Зігрівальний бальзам для ніг Shelly. Щось дивне і непередбачуване.