Бабюк Валерія

Засіб, який зупинив моє випадіння волосся. Реальність та самонавіювання.

Засіб, який зупинив моє випадіння волосся. Реальність та самонавіювання.

Почну свій відгук з дуже короткої історії. Кілька місяців тому я, втім, як і багато інших жінок зіткнулася із сезонним осіннім випадінням волосся. Першою реакцією був жах від побаченої кількості волосся, що випало і залишилося на гребінці, а ось другою реакцією стало прийняття ситуації, після чого почалася моя спокійна боротьба за відновлення росту волосся. Під час використання даного комплексу я відзначила для себе достатньо приємний ефект. У складі зміцнювального комплексу H.Q. Beauty Hair Loss Control Strenghtening Complex є безліч чудових екстрактів, які сприяють активному росту. Після нанесення та втирання засобу в корені волосся деякий час відчувається легкий і приємний холодок, яскраво відчувається аромат, який нагадує миючі засоби з додаванням лимонного ароматизатора, але боятися цього не варто, оскільки через пару хвилин цей аромат практично не відчутний. Волосся виглядає доглянутим, зміцнюючий ефект теж є. Навряд чи виключно цей засіб врятував мою шевелюру, але олії, курс вітамінів, активний догляд та час у комплексі точно спрацювали і, нарешті, зупинили таке лякаюче випадіння.

Засіб, який зупинив моє випадіння волосся. Реальність та самонавіювання.