Вікторія М🌹

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

Всі хто долучився та продовжує долучатися до простору краси та свободи думок, для кого це розрада або хоббі, та хто просто хоче бути ближчим та доторкнутися до прекрасного 💫
Нам надано унікальну можливість проявити себе без страху засудження, де ми можемо чогось навчити та повчитися у інших
Тут ми можемо відчути себе експертами, блогерами, радниками...та ким завгодно в тому то й меджик✨🌹

#happybirthdaymakeupclub
#happybirthdaymakeupclub
#happybirthdaymakeupclub
#happybirthdaymakeupclub

Моя історія в клубі почалась на початку літа, коли однієї ночі, сидівши в коридорі під час тривоги і гортавши пошту, в повідомленні від мейкапу було запропоновано написати відгук на моє замовлення Чому б і ні, подумала я, чим не спосіб відволіктись і згаяти час до відбою Я і раніше помічала що перед відгуками є більш розгорнуті розповіді про засоби та косметику з картинками та відео і відверто вважала, що лише обрані можуть там опинитися І ось настав цей випадок, коли мені стало цікаво дізнатися що це і звідки та хто це пише Я стала так легко стала обраною😂 потрібно було лише зареєструватися Перший Looks був про крем спф від Missha, де я ще додала фото його сяйва на обличчі та написала щось коротеньке https://club.makeup.com.ua/looks/11426/ Моєму здивуванню не було меж, коли я побачила коментарі майже образу! Абже це була вже ніч, а дівчата все одно проводили час в клубі

Та купа всього - розпаковки, пусті баночки, поради, свотчі, макіяжі, історії, досвід - життя і творчість загалом
Мене це неабияк замотивувало написати про щось, що знаю я, бути корисною безкорисливо
Для мене Makeupclub став платформою для особистого розвитку, коли хотілось вдосконалювати свої знання та якість контенту, застосовувати свій творчий потенціал, щоб було не тільки цікаво, а й приємно оку
Наповнююсь з вами жіночою енергією, вдячністю, доброзичливістю та взаємоповагою
Відчуваю що це моє комфортне місце відпочинку як на одинці, так із гарними розумними жінками
Ой, а конкурси та розіграші! Це геніального, адже ми люди і буває що у нас чи творча криза,не вистачає ідей та слів, а Makeupclub сам пропонує ідеї для постів - бери і реалізовує та отримуй приємні бонуси ( дуууже приємні💞)
Дівчата, я щаслива бути з вами - частиною великої красивої спільноти, дякую за кожний коментар, відповідь на питання, лайк, за кожний прочитаний допис
Тож продовжуємо й надалі надихатись і надихати 💋💋💋🫂