Ольга

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Інтенсивний зволожувальний💦  крем - гель тривалої дії, 100 годин зволоження. 
У мене комбінована шкіла, схильна до сухості.
Дуже подобається цей продукт💚.Гарно зволожує шкіру💧. Користуюсь ним вже давно. Буває що роблю перерву і користуюсь іншими кремами, але всерівно до нього повертаюся.
Користуюся ним практично цілий рік, за винятком сильної літньої спеки☀️.Через його особливу силіконову текстуру  в спеку  може 🥺створювати парниковий ефект.
Розхід крема невеликий, тому що потрібно зовсім небагато. Інакше буде сильний ефект силікону на шкірі.Консистенція  ніжна! Приємний гель, але не "желешка" і не противно-склизка вода, ось пряма ідеальна ніжна гелева текстура, це потрібно обов'язково спробувати, щоб зрозуміти.Мені подобається використовувати його холодним❄️.

Я на ніч 🌙прибираю крем у холодильник і наношу його прохолодним і освіжаючим - крім усіх його позитивних якостей додається ще й ефект маски від набряків.
Запаха 🌼 як такого то майже і немає,це ідеально для тих хто не любить віддушки в уходовій косметиці. Для мене це дуже великий плюс➕.
Найголовніше - крем-гель не викликав комедонів та інших негативних реакцій, які моя шкіра часто видає, якщо продукт не підходить.
Упаковка крему мінімалістична, стильна - як і у всіх продуктів цієї марки.Мені подобається формат 30 мл і 50 мл, бо зручно брати його з собою.
Вважаю цей крем однією з найвдаліших знахідок серед доглядових засобів для обличчя. 🙂

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator