Хаiт Маргарита

Мій top-5 бренду Clinique

Мій top-5 бренду Clinique

Clinique – американська косметична марка, дочірня компанія бренду Estee Lauder, що спеціалізується на виробництві декоративної косметики, парфумерії та засобів догляду за шкірою.

Компанія Clinique - першопрохідник в індустрії краси з моменту її створення в 1968 році, відома своїм дерматологічним підходом до макіяжу та догляду за шкірою.

Цей бренд став першим у світі, який пропагував обов'язкову наявність у косметиці сонцезахисту☀️🕶 та повністю відмовився від використання віддушок.☝️☝️☝️

Особливість косметики Clinique, що виділяє її серед інших аналогічних продуктів, – це повна гіпоалергенність: кожен новостворений косметичний засіб тестується на 600 добровольцях 12 разів, і якщо хоч одна із проб викличе алергію, засіб знімається з виробництва.🤩🤩🤩

В мене в робочому кейсі активно присутні продукти від Clinique, тому я вирішила поділитися з вами своїми фаворитами🥰

1. Інтенсивний зволожувальний крем-гель тривалої дії Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator - гарний вибір для тих дівчат, які не люблять липкого фінішу та відчуття плівки після користування зволожуючим кремом. Цей крем легкий,має гелеву текстуру, гарно всотується, дуже добре зволожує шкіру, дружить з спф , а ще, цей крем - дуже крута база під макіяж 😉👌 I recommend!

2. Засіб для зняття стійкого макіяжу з повік, вій і губ Clinique Take the Day Off Makeup Remover - мій улюблений помічник при змиванні макіяжу з очей😍 (хоча, ним можна змивати мейкап з всього обличчя) Я змиваю ним макіяж саме з очей, бо зазвичай вмиваюсь двоетапно: гідрофілка+пінка, але ненавиджу наносити гідрофільне масло на очі😣😖

Я - людина яка має поганий зір та носить лінзи, а ще має чутливі очі, тому я довго шукала засіб для змивання мейкапу саме з очей, який би:

- не подразнював очі

- знімав макіяж швидко і якісно без зайвого тертя

- міг розчинити та змити стійкі макіяжні продукти

І цей дружок відповідає всім моїм запросам.👌✅

Тому, дуже рекомендую 👍

Доречі, часто чую від дівчат стогін про дивний ковпачок,який не відкручується)) це ковпачок з захистом від дітей - на нього треба спочатку надавити зверху, а потім крутити😉

3. Тональний крем Clinique Even Better Makeup SPF15 - кайфовий тональний, на який я "підсадила" дуже багато своїх клієнток та учениць. Цей тон підійде сухій, нормальній та комбі шкірі ( при тому і тій, що схильна до сухості, і тій, що схильна до жирності)

Крем середньої щільності, але дуже легко розподіляється та лягає тоненько та після того як "всядеться" стає непомітним на шкірі! Маскує червоний пігмент на шкірі, тому підійде шкірі з розацея, або куперозом,також добре працює з пігментацією( не кажу, що все перекриває "в нуль", але перекриває добре та шкіра виглядає кайфово)

Фініш оксамитовий, живий. Економний та дуже комфортний у носінні. Не окислюється!

Супер - бонус цього крему - термін придатності після відкриття 2 роки 😍🤩

4. Тональний засіб Clinique Superbalanced Makeup - підібрати тональний крем для комбінованої шкіри, яка страждає від зайвого блиску, а на деяких ділянках суха – завдання, я вам скажу, непросте.🤔🧐Цей тон не дає жиру і поту змішуватись - а це означає, що ваш макіяж не попливе та збережеться в гарному стані.

Тональний середньої щільності, але на шкірі виглядяє дуже натурально. Краще всього його наносити або спонжиком, або щільно набитим пензлем. Фініш - оксамитово-матовий, шовковий.🥰 Не окислюється,стійкий та комфортний. На завалюється у зморшки та пори.

Головний плюс цього тонального - що він не підсушує сухі зони на обличчі, не підкреслює шелушіння та дбайливий до шкіри.

У кого подібний тип шкіри, рекомендую придивитися 👍

Термін придатності після відкриття - також 2 роки😉

5. Підводка для очей Clinique High Impact Easy Liquid Liner - офігезний лайнер для тих, хто кричить, що в неї "ручки не з того місця" для малювання стрілок😅

Ну, по-перше : пензлик. Він шикарний! М'який, але достатньо пружний, не деформується під час користування. Ним можна малювати найтонкіші лініі! Та що казати - ним взагалі можна намалювати які завгодно лінії.👌👌👌 Тонкі лінії(кінчиком) та товсті (тілом пензлика) виходять однаково насиченими та рівномірними по кольору, тому підводкою не треба ялозити по кілька разів туди-сюди.😍

Дуже стійка - не відбивається на повіці, витримує сльози, сон та не витирається, допоки ви її не почнете витирати)))

Підводка йде у двох кольорах - Existing Black(чорний) та Espresso(коричневий), а це взагалі крутотєнь! - а ви спробуйте знайти стійку підводку з таким крутим пензликом коричневого кольору😉😜😉

Признаюся чесно, виділити саме 5 продуктів мені було важко, тому що бренд Clinique - реально дуже крутий.

Але, якщо я б писала про всі мої улюблені продукти бренду, то вийшов би величезний трактат 😅😅😅

А ви, дівчатка, користуєтесь чимось з Clinique? Якщо так, то пишіть про ваших улюбленців бренду та за що саме ви їх любите?

А ще, якщо вам цікава така рубрика, напишіть у коментарях, про хітові продукти якого бренду мені ще написати?

Хочеться, щоб вам було цікаво ❤️