Тетяна Веласкес

СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО НАНЕСЕННЯ КОНСИЛЕРА або як не стати пандою?

СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО НАНЕСЕННЯ КОНСИЛЕРА або як не стати пандою?

В чому в чому, а от у консилерАх і синцях від очима я - ЕКСПЕРТ. Чому? 🤣 Просто гляньте на фото вище. Воно все скаже краще за мене) Це я і мої кратери навколо очей))) І якщо вам хоч трохи здається, що ваша зона під очима дуже проблемна 🤣. То подивіться на мене і заспокойтесь 🙈. Вашу проблему ми зараз вирішимо!

І так. Я більше 8 років займаюсь макіяжем. Маю академічну освіту, досвід, викладацький стаж, статус ТОП-візажиста України, власну студію-школу, команду та власний бренд косметики. І я дійсно "шарю" у косметиці і макіяжі.

Але саме боротьба з синцями зробила з мене візажиста у 2014 році, коли я переїхала з Донецька у Київ в статусі ВПО.

Тому давайте до справи! Що робити, щоб консилер виглядав ідеально???

СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО НАНЕСЕННЯ КОНСИЛЕРА або як не стати пандою?

Так-так! Це величезний б'юті міф! Результат якого - консилер який не просто не перекриває проблему, а навпаки утворює сірі кола насколо очей! Не може білий колір перекрити темний! Бо вони у мінусі даютб сірий!

Беріть консилер з тон або на 0.5 тону світліше ніж тональний. Але не більше!!!

Саме цей прийом допомагає підсвітити, створити об'єм і дістати око з глибини. Світловідбиваючі продукти дають ефект свіжості і відкритого погляду. Саме тому обирайте консилери типу MaxFactor Master Touch, Lamel Smart Skin і тд.

Ага! Знаю. Може хтось трохи у щоці...але. Синець. у нас тільки у внутрішнбому кутику ока. Тому нанесіть продукт на переносицю (там де починається око). А потім це пару крапель продукту під оком. Але не заходьте у зону росту вій. Інакше точно створите собі додаткові зморшки, незалежно від того чи були вони до цього!

Розтушовуємо консилер пензликом або спонжем. Я рекомендую саме спонж і таруючі рухи. Не тягніть і не тушуйте продукт під оком! Це тільки підкреслить текстуру шкіри!

Це складно. Я знаю. Але ви просто повинні спробувати, якщо мрієте про ідеальну зону під очима!

Ділюсь "священним граалєм" візажистів. Як перекривати синець кольором???

✅ Якщо у вас синець фіолетовий або ліловий - обирайте консилери кольору слонової кістки. З легким жовтим підтоном.

✅ Якщо у Вас синьоватий синець - ідеально його перекриє саме персиковий колір консилера.

✅ Якщо ваш синець зеленуватий - прохолодний рожевий відтінок буде ідеально його перекривати!

Але пам'ятайте! Яскраві коректори і губна помада не працює! Бо інста-блогери не мають відношення до макіяжу реальної жінки зранку!

Обирайте консилери з натяком на колір, а не яскраві і насичені!

П.с. На цьому фото видно, що консилери мають не тільки тон (темноту), а й підтон (світлоту)! Звертайте на це увагу!

Тут ще один міф. Всі вважають, що консилер скочується тому що він поганий. І це абсолютно не так.

Чому? Консилер під очі не повинен бути стійким і матовим. Інакше він буде сушити шкіру і робити шкіру негарною. Бо під очима супер-тонка шкіра і її легко зіпсувати візуально.

Тому консилер повинен бути зволожуючим і максимально натурально виглядати. І так. Якщо він зволожуючий, то він буде ковзати. І не через те., що він поганий. А через те, що ви весь час блискітки очима)))

Тому! Беремо тонку прозору пудру для обличчя. Бажано розсипчату! І м'яким натуральним пензликом притопчуємо консилер пудрою!

І ні. Пудра не підсушити шкіру і тд. Бо правильно підбирана пудра наспаки вирівняє і підсвітили вашу шкіру! Гарантую!

Додала пудри, до я особисто дуже люблю під очима!

Дівчатка, якщо вам було цікаво читати цю статтю - ставте ♥️ лайк і підписуйтесь!

Якщо вам актуальна тема синців під очима - я запишу для вас відео-урок по правильному нанесенню консилера під очі. Ви б хотіли подивитись відео-урок на цю тему???