Тетяна Веласкес

КРАЩІЙ БЮДЖЕТНИЙ ТОН ЛІТА 2023 🔥🌿☀️!!

КРАЩІЙ БЮДЖЕТНИЙ ТОНАЛЬНИК з високим СПФ☀️☀️☀️!

Впевнена, Ви чули про цей продукт!!! І я вже не раз про нього говорила!

Але впевнена, що наступні слова максимально тепло будуть сприйняті моєю публікою:

✅ УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД;

✅ КРУТА ЯКІСТЬ;

✅ ДУЖЕ БЮДЖЕНА ЦІНА!

Про що ж я тут???

Тональний крем від бренду @lamel.cosmetics SMART SKIN Serum Tinted Foundation - це просто нереально крута знахідка цієї зими! Вона мене скорила абсолютно і забрала моє б‘юті-серце остаточно в момент, коли я прочитала на упаковці - SPF 30!!!

І чого я тут так розійшлась про цей тон? Пишу!

✅ ТЕКСТУРА: максимально зволожуюча, тонка, натуральна візуально на шкірі і дуже простий у використанні. Наносити можна будь-чим! Лягає навіть якщо руками просто потерти по обличчу! Чеснооо!!!

✅ ФІНІШ: зволожуючий, сяючий. Лягає дуже реалістично і підходить навіть для шкірі з шелушіннями та стресом. Тобто всім нам, українки! Ідеально для вікової шкіри!

✅ КОМУ ПІДІЙДЕ? Всім. Нормальній, комбі, сухій, віковій, чутливій, схильній до сухості і тд. Вийняток тільки для жирної і схильної до жирності шкіри на літо!

✅ СКЛАД: у складі має зволожуючий компоненти і високий SPF 30! Особливо для бюджетного європейського ринку! Це нонсенс!!!

✅ ВІДТІНКИ: дуже правильні! З точно слов’янським під тоном! І найходовіший для наших дівчат - 401. Він для всіх світло-сірих. Для темнішої шкіри і під засмагу - 402,403.

✅ УПАКОВКА: дуже зручна і приємна! Об’єм - 35 мл! Зручна помпа і компактна м‘яка туба! Мені дуже подобається!

✅ ВАРТІСТЬ: приблизно 150-200 грн! За таку якість- це просто смішна ціна!

ВИСНОВОК! Дівчатка, знаю, що багатьом зараз важко! І морально і матеріально! Але це не привід відмовлятися від краси! Бо ось варіант, який би я обрала і без війни!

Щіро рекомендую і, як завжди, це НЕ Є РЕКЛАМОЮ! Це чесний відгук про продукт для вас!

Хто зберіг собі пост? - пишіть будь-який смайл в коментарях!

Чи писати ще про бюджетні продукти? Вам це актуально зараз? Чи ні?