Хаiт Маргарита

#showhowitwastomakeupclub

#showhowitwastomakeupclub

На столі стояв флакончик валерʼянки 0,25 млл і флакончик брюта 750 млл.

Задача не з легких - порівняти свій макіяж в 18 років і в 38.

Тож, що ми маємо?

Молода Марго мала розкішний овал, підтягнуту шкіру і синці під очима були не так помітні. Проте вона абсолютно не розуміла ЯК робити мейк, але дуже стралася😂.

Теперішня Марго знає все про макіяж, але вже не має того обличчя, що було колись.

Що спільного між макіяжем цих жінок? Власне нічого😂

Окрім бажання бути гарною.

І якщо сьогодні мова піде про макіяж- розкажу вам що в моєму макіяжі змінилося за ці роки.

Буде багато фото з минулого, але не дуже класної якості, бо я та жіночка, молодість якої припала на епоху, в яку фотки робили на фотоапарат, а потім друкували та складали у альбом. Щоб вам їх показати, було піднято архівні альбоми та перефотографовано на телефон. Вийшло "ніфіга не видно, але дуже цікаво" 😂😂

Ну, то нічо, не переживайте, я вам у фарбах все розкажу!

Let's go!😉

#showhowitwastomakeupclub
#showhowitwastomakeupclub
#showhowitwastomakeupclub

Доречі, першу мою косметику мені купила жінка мого старшого брата і для мене на той час вона була просто розкішна: тональний крем, дві палетки тіней,олівець для очей, рідка підводка для стрілок та блиск для губ.

Ну що, уважно поглянемо на цю дуже щасливу 18-річку?😅

📌 Вона користувалась тональним середньої щільності.

Пам'ятаю, що то було шось з масс-маркету, типу L`oreal чи Max Factor, але на той час я була косметичною "багачкою", бо у моїх подружок ніяких лореалів не було. Пам'ятаю як старанно я вирівнювала тон своєї шкіри ( господи, було б там що вирівнювати🤦‍♀️😅) , і під очі мазала його також. Консилер де? - спитаєте ви. Консилер? Що таке консилер?🧐🤨🤔 В ті часи я не знала шо воно таке, тому тональний 2 в 1 мене влаштовував.

📌 Вона вважала, що палітра в сірих відтінках зробить її королевою вечірок.

Не питайте мене чому я вирішила, що блакитним очам дуже підійде сіро-чорна палетка🙈 Але я по цей день пам'ятаю її дуже добре : це була палітра від бренду Ga-De на 4 відтінка - від мишачого світло-сірого шимеру до глибокого матового чорного. Нею я фарбувалася завжди, коли мені потрібно було "вийти в свЄт" 😂 Я завжди робила на повіках градієнт - від світлого до темного, рятувало тільки те,що тіні були не дуже сильно пігментовані та виходило не дуже ганебно, так, що подруги по гуртожитку просили їм таке також зробити.( я у мамки візажистка) 😂 Завершувала композицію чорна стрілка, яка малювалася без зафарбовування міжвійового простору, просто зверху тіней і "НЕ ДАЙ БОЖЕ СІПНУЛАСЯ РУКА!" - ооооо, це фіаско, братан😂, бо як виправляти помилки, не зтираючи з очей все - я не знала. Тому стрілки малювалися у стані повного дзену після трьох перекурів😂

Доречі, в мене була ще одна палетка в холодних коричневих матових відтінках - просто ідеальна база для мене!!!! Але НІТ! Вона була не така "нарядна" як сіра, тому сіра була королевою "на вихід", а коричнева - лохушка на кожен день😅

📌 Вона вважала брови - не дуже важливою частиною свого обличчя.

Вперше в житті мені повищипувала брова подружка у гуртожитку (ще одна мамкина бровістка😂), та мої широкі дикорослі брови перетворилися у тонкі нитки. Але відмовитися було неможливо, бо це непристойно так ходити , прям як у "Службовому романі"😂😂😂 Треба відмітити, що вона вищипувала однакові брови всьому потоку, незалежно від того йшли вони до обличчя чи ні🙈 🙈 🙈 Всі ходили модні з однаковими тонкими бровами і були дуже щасливі від відчуття того, що вони в тренді. Олівцями, гелями, або чимось ще для брів я не користувалася - брови просто були на моєму обличчі у вигляді залишків билої роскоші😂

З роками мій мейкап змінювався та траснформувався: спочатку пішли в небуття сірі тіні, та я потихеньку почала відрощувати брови, в моєму житті з'явилась офісна робота, а в косметичці консилер😅
Якийсь час (доречі, доволі довгий) моїм фірмовим мейкапом "на вихід" були стрілки та червоні губи.💋 (в галереї виклала трансформацію,ви оціните)

А потім я пішла вчитися на мейкапера і це стало коханням мого житя!🥰😍🥰

Я довго і багато вчилась (і зараз вчусь) і ці знання повністю змінили мої вподобання, мою косметичку,мій макіяж, та навіть моє відношення до жінок.

Якщо ви запитаєте мене - що ти залишила від себе 18-річної , а що змінила у мейкапі, я відповім так:

Я залишила: вміння малювати стрілки та звичку доглядати за шкірою. Як тільки я почала фарбуватися - на поличці у ванній кімнаті з'явилася міцелярка та зволожуючий крем. Прям пишаюся цим фактом!💪👍🥰

Я змінила:

- догляд за обличчям,

- тональний засіб з середньої щільності змінився на тонкий, флюїдний та додався консилер

- почала використовувати рум'яна та хайлайтер

- змінила чорну чітку стрілку на коричневу розтушовану, а сірі тіні на коричневі та благородно-золотаві

- наскільки це можливо відростила брови, які почала фарбувати та вичісувати гелем

А що у вас,дівчата ?

Розказуйте про свої макіяжні пригоди у коментарях, це дуже цікаво ❤️