Тетяна Веласкес

ТОП ПОМИЛОК В МАКІЯЖІ ДІВЧАТ 30-35+

ТОП ПОМИЛОК В МАКІЯЖІ ДІВЧАТ 30-35+

Привіт! Я - Тетяна Веласкес. ТОП-Візажист. Бровіст. Викладач. А також твій персональний б'юті-експерт! Я тут для тебе! Щоб нвірити обирати косметику, робити макіяж і догляд вірно, а зе почувати себе королевою кожного дня!

Чому це помилка? Бо з віком наша шкіра стає тоншою, чутливішою та меньш пружньою. Це не тому що ми стаємо "старими". Просто ми стаємо доросліше і маємо нові вводні! 💪А саме! Тон беремо тонший, легкий і зволожуючий! Чим тонша текстура - тим натуральніше і красиві ефект! 🔥

МоЇ фаворити - Estee Louder Fiturist 2N1 та Chanel Vita Lumier Aque #010 . Зверніть увагу)

Тут я не те що експерт, Я - ГУРУ! Чому? Дивимось фото до/після 🤣. Це мої. Мої ріднесенькі кратери)))

Але по ділу! Консилер - це штука, яка повинна перекривати недоліки шкіри. Але ж не підкреслювати їх!!! Тому під очі обираємо найтонші консилери з світловідбиваючими часточками. Нащо? Бо око знаходиться у впадині і має темряву знизу. Тому делікатне сяйво вирівнює зону під оком і освіжає погляд!

Саме компактні пудри мають більшу пігментацію і щільність. Не всі! Але більшість! Вони помітніші на шкірі і підкреслюють її текстуру. Будь-яка зморшка, сухість, пора і тд стане вмить помітною!

Оберіть для себе розсипчасту прозору пудру і одразу побачите різницю! Вона набагато тонша, а який ефект фотошопу утворює? Просто казка!

Мій особистий фаворит - пудра від Shiseido !

Ага! Знаю! Ви в шоці! Бо чорна туш - це класика у розумінні більшості з Вас. Соррі😏. Але я вас розчарую. Чорна туш підходить лиш тим дівчаткам, хто має темні очі, густе темне волосся та чіткі графічні брови. А якщо ви маєте типаж з русявим волоссям та сірою шкірою - чорна туш тільки робить погляд грубіше, а зовнішність дорослішою.

Спробуйье коричневі, фіолетові або бордові відтінки туші. І ви будете в шоці! Осі засіяють, а погляд стане виразним і на 100% натуральним👌!

Для початку рекомендую туш Maybelline Lash Sensation Burgundy Brown 🔥🔥🔥.

Сподіваюсь, що цей пост був вам цікавим і корисним. І чекаю від вас коментарів з темами і питаннями, які для вас найактуальніші! Пишіть! Я тут, щоб відкрити вам б'юті-світ і навчити розбиратися у косметиці! 💋