Олена В

#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax

#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax

Привіт дівчата!

Тестую LAMEL Make Up Brow Lifting Wax довше,ніж було заплановано. Не могла зрозуміти все ж він подобається,чи ні.

І так спойлер: таки не підкорив мене, на жаль. І таке буває.

Почну з самого початку.

Мої брови мають тенденцію "падати" вниз. У мене тонкі та неслухняні волосинки і лежать так без фіксації ,наче у мене залисини місцями🙈. Тому без вкладання ніяк-ніяк.

На початку тестування мені цей віск дуже сподобався.

Наче фіксував добре,давав ефект ламінування. І здається перший тиждень я була в захваті від нього. Ніякого нальоту після,волоски лежать так як хочеться. Одне задоволення.

А потім щось пішло не так.

Він перестав тримати мої брови. Наношу як звичайно, не більше і ні менше. Пару годинок-і вуаля,залисини,волоски не тримаються. Якщо нанести повторно,то зразу ж білий нальот і всі брови наче сніжком припорошені. І плюс волоски тоді злипаються і лежать якось хаотично і некрасиво.

Спробувала з самого початку більше воску наносити. Теж не виходить. Тоді брови зразу ж в нальоті і в білому порошку(((.

Хоча є і плюси і їх багато:

✨стильне пакування

✨навіть не потрібне дзеркальце,бо кришечка така дзеркальна,що можна в неї дивитися коли наносиш віск.

✨воску вистачить на довго (економічний)

✨можливо якщо у вас бровки слухняні,то віск їх буде тримати залізобетонно. У всіх дівчаток відгуки про цей віск були більш-менш позитивними. Тому це може просто мені не повезло.

✨у мене з ним немає відчуття склеєності волосків і жорсткості.

✨віск набирається дуже легко, по консистенції як масло. Щіточка зручна і легко миється

✨застигає на бровках теж дуже швидко

✨легко змити засобом для демакіяжу.

Але: найголовнішого не робить у мене.

На моїх фото зі святкування видно (в каруселі) ,що віск не справився з поставленою задачею. Хоча пройшло від сили 3 години (нанесла близько 11,а в 14 всі вже пішли по домам). А бровки вже не тримаються і залисини досить помітні.

Про 7-8 годин у мене і мова не йде.

Тому вердикт на сьогодні: не в захваті . І повторно звичайно не куплю.

Дякую за увагу!💜

#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax
#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax
#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax
#testmakeupclub LAMEL Make Up Brow Lifting Wax