Zera Khaibulaeva

Тонік Bielenda . Super power Mezo tonic

Тонік Bielenda . Super power Mezo tonic

Хочу поділитися враженнями від використання цим тоніком .

Почнемо з того, що це перший мій тонік для обличчя і тим паче моє перше знайомство з активними кислотами.

Придбала його звісно, по хороших відгуках у клубі. Попередньо з брендом не була знайома.

Отже призначення тоніка- матування, очищення, заспокоєння та тонізування.

Рекомендований для жирної та проблемної шкіри.

Мій тип шкіри-комбінований, жирний в Т-зоні.

Виробник: Польща.

Тонік Bielenda . Super power Mezo tonic
Тонік Bielenda . Super power Mezo tonic
Тонік Bielenda . Super power Mezo tonic

Флакон зручний, з плотного пластику , рідина прозора.

Аромат є, він мені квітковий, не хімозний, мені подобається, він легкий 🌸

Як я використовую?

Використовую після вмивання, двічі на день. Наношу на спонж та протираю ним обличчя, наношу невелику кількість, розхід не сильно великий. Після тоніку шкіра готова для нанесення крему або сироватки.

Зранку після тоніку я наношу зволожуючий крем від Cera Ve, а ввечері- сироватку з віт С від Garnier.

Відчуття після нанесення прекрасні☺️От правда, обличчя зволожене, такий трохи охолоджуючий ефект. Я пробувала навіть не закривати кремом, відчуття зволоження залишається ще довго. Шкіра потім така приємна на дотик, ніжна. Немає відчуття липкості.

Протягом дня жирного блиску значно менше, взагалом в комплексному догляді з іншими продуктами, шкіра стала виглядати свіжіше, рівніше.

Під час використання не було негативного результату, не було висипань чи подразнень, і цим я дуже задоволена ☺️

Тонік має в своєму складі гіалуронову , мигдальну та лактобіонову кислоти.

Раніше я була знайома тільки зі зволожуючею гіалуроновою кислотою, а завдяки тоніку моя шкіра познайомилась і з мигдальною, яка знімає запалення і зменшує почервоніння, та з лактобіоновою кислотою, яка відшукує відмерлі та сухі клітини шкіри.

Для такого бюджетного продукту- чудовий тонік, я однозначно його рекомендую та буду повторювати👍

Дякую за увагу💕