Ta_nyaaaaaaa

Космічне сяйво разом з LCF 🌌... здається, я полетіла 🚀

Космічне сяйво разом з LCF 🌌... здається, я полетіла 🚀
Космічне сяйво разом з LCF 🌌... здається, я полетіла 🚀
Космічне сяйво разом з LCF 🌌... здається, я полетіла 🚀

Привіт, дівчатка 🥰🌸

З тінями у форматі желе я уже знайома раніше - у мене були такі ж від GlamBee, тільки у золотистому відтінку. Використовувала їх пів весни та майже усе минуле літо. Дуже сподобалось з ними працювати, ще й відтінок майже універсальний. Тобто вписати їх у щодннний макіяж було легше легшого. А ще я інколи використовувала їх у якості хайлайтера.

Згодом закинула і забула про них 😅 Коли дістала цього року, побачила, що вони уже засохло намертво

Отож враховувуючи попередній позитивний досвід використання подібного, побачивши такі ж тіні, тільки від бренду LCF (звісно на знижках!!!😁), я взяла собі такі тінюшки 💕

Так трапилося, що тіні-желе Silver & Mint LCF у тоні 03 відразу завоювали моє серце, залишаючи враження стійкості, насиченості і відкриття можливості покреативити, урізноманітнити та додати яскравості у сіру буденність. Цей тон тіней, що поєднує блакитний і фіолетовий відтінки, виглядає як справжнє неземне творіння, яке можна варіювати в залежності від нашарування, освітлення та інших нюансів.

Дизайн тіней-желе Silver & Mint вражає мене своєю елегантністю і стильністю. Баночка з продуктом доволі компактна і має металевий відблиск у виді напису на кришечці, що надає прямо вишуканого вигляду, незважачи на вартість продукту 🙈

Щодо захищеності, то ці тіні мають високу ступінь захисту від пошкоджень та гарантію, що їх ніхто не відкривав і не використовував завдяки слюди в їхньому упакуванню.

Далі про всі інші властивості 🙌🏻

Текстура тіней-желе дивовижно легка і гладка. Вона легко розтушовується на повіці, дозволяючи творити різні ефекти - від дельфінських мерехтінь до насичених кольорів.

Пігментація цих тіней вражає своєю насиченістю. Навіть один шар надає насичений відтінок, але можна легко досягти більш насиченого ефекту, нашаровуючи продукт.

*додаю багато-багато фото свотчів тіней-желе ЛСФ у тоні 03 при різних кутах нахилу, різного ступеню нашарування та врізних рівнях освітленості 🙃

Стійкість.

З цим у продукту проблем також немає. Тіні-желе LCF залишаються стійкими протягом всього дня. Однак, якщо повіку не підготувати необхідним чином або доволі інтенсивно нашарувати тіні (а таким я згрішила), то вони можуть потріскатися. ❗️АЛЕ жодного разу вони не тріскали.

Відтінок. Ну тут ВАУВАУВАУ ✨ Щось неймовірне, неземне, космічне і мега - сяюче. Це поєднання блакитного і фіолетового створює враження глибокої і таємничої краси. Залежно від освітлення і кута, вони можуть змінювати свою інтенсивність та відтінок, додаючи образу загадковості та елегантності.

При денному світлі, а також прямому його попаданні на обличчя тіні видаються суто блакитними. Таким гарним, дорогим відтінком (не блакитний із повік, що асоціюється з макіяжем касирів у магазинчику біля будинку у селі)😁

При попаданні світлу зверху вниз, тіні уже переливаються фіолетовим з легким наче чорним натяком дуохрома.

Крім того, моментами мені навіть здається, що я бачу зелені фрагменти у тінях. Тому підсумую, що відтінок ну дуууууууууже багатогранний. Він так і грався зі мною весь день, а особливо ввечері 😍🌌

Ціна дуже і дуже приємна, так як стартує 35-50 грн, хоч і повна ціна 90 грн.

Тіні-желе від LCF стали для мене це справжнім джерелом творчості в світі макіяжу. Якщо коротко про їх властивості, то це - відмінна текстура, потужна пігментація і стійкість - роблять їх ідеальними для створення різноманітних макіяжних образів. Загалом вони залишили за собою приємні враження. Єдина моя порада - не нашаровуйте їх надто багато 🥲

Наступним буде допис (а точніше лукс 🤭) з першим мейком, у якому я використала ці тіні 😉

Дякую за увагу 🤗💕

У коментарях діліться враженнями, якщо ви уже користувалися тінями у подібних текстурах. А якщо не користувалися, то чому?)