MAXIMOVA🌷

В подарунок - косметичка💜 Розпаковка.

В подарунок - косметичка💜 Розпаковка.

Спочатку зупиняла себе в покупці, бо мені наразі нічого не потрібно (казала сама собі)… Да кого я обманюю!!!😂😂😂 Як тільки побачила цю косметичку, розуміла що я без неї жити не зможу😂Пішла у список обраних товарів, знайшла там хотілки від Lamel, і замовила тільки потрібне.

Робота мейкапу, як завжди на висоті - вчора ввечері замовила, сьогодні зранку кур’єр вже чекав мене з коробкою😊 Давайте ж розпакуємо її разом.

В подарунок - косметичка💜 Розпаковка.

Косметичка невеликого розміру але містка. Зроблена з яскравого напівпрозорого матеріалу, прошита товстою чорною резинкою з написами та назвою бренду. Збоку зручна петля, можна одягти на руку.

Ще не знаю, що саме туди покладу та як буду використовувати але точно буду!😁

Щойно виявила, що акція вже не активна через те, що закінчились косметички, нажаль. Можливо з часом її відновлять.

Рідкі тіні та матову помаду, все в максимально нюдових красивих відтінках, які універсальні і більшості сподобаються. Беріть собі на замітку😉

  • Рідкі матові тіні для повік LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow у відтінку 401 creme
  • Матова помада Рідкі матові тіні для повік 402 spicy. Тут свотчі на ці помади https://club.makeup.com.ua/post/15819/