ksnklb

Комбо GlamBee 110+111🫦

Комбо GlamBee 110+111🫦

Так, мені було дуже цікаво що це за таке круте комбо, про які усі говорять, і звісно, що хотілось спробувати його на собі. А оскільки це олівчики GlamBee і вони загалом доступні за ціною, то не було мук совісті чи мені це треба, якщо не підійде. Лише одне АЛЕ, 110 відтінок не просто знайти, але мені вдалось. Тому от.

Комбо GlamBee 110+111🫦
Комбо GlamBee 110+111🫦

Олівчики запаковані у плівку, тому можна бути впевненими, що ніхто їх не використовув, що чудово.
Дизайн простий, малюнки по корпусу у стилі бренду, рожевий колір додає милості цьому всьому. Цей олівчик потрібно підточувати, тому на кришечці нам додають стругачку. Я нею ще не користувалась, але сумніваюсь у її якості, тому на такий випадок маю від Golden Rose.
На іншому боці вказано відтінок олівця, але довіри у мене це не викликає, тому тестери наше все.

Він ідеальний коричневий нюд.

Він на кілька тонів світліший за попередній,і навіть я б сказала, що блідіший, у мене не приємні асоціації з цим відтінком насправді. Але є рожевинка, яка рятує ситуацію.

Олівчики наносяться дуже ніжно та м'яко, чуда не зроблять, але загалом тріщинки перекривають. Пігментовані добре і гарно лежать на губах, дають матовість. Сам олівчик шкіру не дряпає.
Не скочуються у кутики губ, але по контуру можуть залишатись більші грудочки. Стійкість звичайна, як для олівчиків, до першого перекусу чи чашки чаю.
Але є нюанс.
Ці олівці в комбо потрібно наносити лише на сухі губи, тоді вони будуть ідеально виглядати та лежати.
Якщо попередньо зволожити і стерти усі натяки бальзамів, то теж підійде.
І звісно, на бальзамі вони дуже сильно розпливаються і ні про яке комбо вже мова не може йти.

Коли я лише нанесла 110 і всередину 111, то подумала, що тут щось не те. А коли вже трішки більше розтушувала контур всередину, 111 залишаючи в основі, картина стала краща.
І вибачте за контур, під час всіх фотографій він вирішив кудись поплисти🫣.

Склад на сайті та слюді відрізнявся, тому розбираю з олівчика.

Ricinus Communis Oil – касторова олія, безпечна для губ.
Microcrystalline Wax – світло-жовті лусочки, злегка жирні на дотик, легше води і в ній не розчиняються, використовується як засіб для збільшення в’язкості.
Paraffin – суміш насичених ациклічних вуглеводнів, продукт нафтоперегонки. Природній пом'якшувач та згущувач.
Petrolatum – петролатум, білий вазелін, однорідна прозора безбарвна мазеподібна маса, практично без запаху, емолент.
2-ethylhexyl Palmitate – є складним ефіром жирної кислоти, отриманим з 2-етилгексанолу та пальмітинової кислоти.
Camauba Cera – швидше за все там помилка і це Carnauba. Це натуральний віск, отриманий із листя пальми Copernicia cerifera, що походить із Бразилії.
Cera Alba – бджолиний віск, емолент.
Lanolin – продукт переробки вовняного жиру, пом'якшуючий емолент.
BHT – синтетичний антиоксидант, вважають ендокринним руйнівником. Небезпечний у засобах для губ тим, що може легко потрапляти в організм.
Propylparaben – консервант, також потенційно ендокринний руйнівник, тому небезпечний.
І далі йдуть пігменти.