Ta_nyaaaaaaa

Оновлені бальзамчики для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ + порівняння зі старою версією 🤔

Оновлені бальзамчики для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ + порівняння зі старою версією 🤔
Оновлені бальзамчики для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ + порівняння зі старою версією 🤔

Привіт, красунечки 🌞💗

Нещодавно я ділилася враженнями про бальзам для губ Mermade з ароматом BUBGLE GUM і назвою Bubble Unicorn 🦄, випущеного для мережі А. 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/22708/

Там я підсумувала про суттєві мінуси продукту - відчуття жирності на дотик та на смак… Однак уже через 3 дні, 15 листопада зі мною зв’язалися представники бренду Mermade та запропонували стати однією з перших дівчаток, хто спробує їх оновлені бальзами для губ 🫦 Як же я тішилася!!! Мене помітили, ще й усвідомлення того, що я буду однією з перших шалено підняло настрій 🥰 Уже на наступний день посилочка була в моїх руках 🙃

Дякую Mermade за можливість тестувати косметику, ще й однією з перших 💗 Ви зробили мій настрій на декілька днів 😉 А тепер використання вашої косметики змушує посміхатися від насолоди 🤤

*завозьте чимшвидше оновлені бальзамчики на makeup.uа, бо поки змогла прикріпити лише попередні версії

Оновлені бальзамчики для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ + порівняння зі старою версією 🤔

Дизайн, упакування.

Передусім - в усіх бальзамів тепер немає картонного упакування, а їх туба змінилася із прозорого пластику на щільний кольоровий, повністю матовий.

Тепер ЖОДНОЇ наклейки, яка у багатьох відпадала уже з початку використання 😳, хоча у мене тримається досі. Натомість назва бренду, бальзаму, та зображення картинки тепер перемістилося на саму тубу. Воно якісно нанесено і тепер не збирається навіть гострими предметами. За це однозначно жирний ➕

Опис аромату, спосіб застосування і склад із задньої частини картонного упакування тепер перенесли на тубу із матового матеріалу. Що також зручно, бо якщо загубите коробочку, то дізнатися деталі про бальзам можна було б лише на сайті.

Об‘єм не змінився. Ті ж самі 10 мл - стандарт 😌

Оновлений дизайн та упакування мені здається зручнішим, більш лаконічним і таким же стильним та мімімішним (це головна фішка Мармейд, я вважаю 💖)

Нічого. Вінн тепер не проблений 😉

Аплікатор також змінений, виконаний з того ж матеріалу, що туба. Як на мене, він трішки більший за розміром, ніж у їх попередніх бальзамів до удосконалення.

Виглядає дозатор більш стійким та зручним завдяки збільшеному аплікатору. Отвір залишився такого ж розміру.

Як і в попередній версії, жоден аплікатор не зламався і виконує свої функції добре. Хоча я чула, що раніше у багатьох з ним були проблеми. Тепер про це точно можна не переживати. Аплікатор добре закріплений у тубі і це помітно по фото, яких я звісно додаю багато-багато 🥰

Уявляєте, так! Змін зазнали консистенція, аромат та навіть СМАК бальзамів 🤭

Настільки приємно, що Mermade враховує мінуси, які виділяють клієнти. Це дуже цінно! І зворотній зв’язок на рівні ⬆️

Консистенція.

Тепер їх бальзам має прозорий відтінок у всіх 5 версіях (ароматах).

Попередня версія бальзаму танула лише на губах, а з туби діставався доволі щільним. Оновлена формула бальзаму більш м’яка, має в міру щільну НЕ маслянисту текстуру, через що не виглядає на губах як олійка чи «рідке скло» (так було з попередньою версією).

Аромат.

Так як у мене був лише один бальзам , виконаний за минулою формулою, то можу говорити лише про бабл гам, його зміни.

Тепер це не такий хімозний, менш солодкий аромат, який більше схожий на жуйку. Щоб ви розуміли, то у попередній версії бальзам з ароматом «бабл гам» я відчувала як цукерки-барбариски 😅 У новій формулі аромат не такий різкий, а більш м‘який

Кавунчик та кокос пахнуть не приторно солодко, а приємно, мені також сподобалось.

Фаворит - Magic Unicorn 🦄 (пахне фруктовими зефірками, солодко-солодко) та Champagne 🍾 (пахне в міру солодким полуничним ігристим, ВАУ).

❗️ СМАК 🤤😋. Цьому пунктику тішусь, мов навіжена)))

Так як бальзами для губ 👄 є засобом, який хочеш - не хочеш, а все-таки потрапляє до рота, смак/присмак для мене дуже важливий. Він має бути хоча б нейтральним.

У попередній версії бальзам відчувався на присмак жирним, наче з‘їв ложку олії 🤣 Ще тоді я звернулась до Мармейд «от би ваші бальзамчики стали солоденькими, якщо я звісно не багато хочу 👉🏻👈🏻»….

І уявляєте, вони стали солоденькими! 🤤 Я б сказала смачними)

При тестуванні я і забула, що зміна щодо смаку може їх торкнутися. Але як тільки бальзамчик випадково потрапив мені до рота - я відчула приємний солодкий смак 😋 (так-так, мені аби поїсти 🤣). Не зовсім хімозний, а такий приємний цукерковий.

І я думала, що цей смак буде типовим для всіх бальзамів і що спочатку розбіжності у смаку мені тільки здалися. Однак трішки часу…і я розпробувала 😁 Виявляється, кожен смак бальзаму відповідає його аромату. В сукупності виходить дуже смачне і приємне комбо 😁

Звісно, змінився і склад продукту.

Перший склад (стара версія бальзаму для губ):

Petrolatum

Mineral Oil

Shea (Butyrospermum parkii) Butter

Peach Kernel (Persica vulgaris) Oil

Flavor

Tocopheryl Acetate

Retinyl Palmitate

Colorant

Другий склад (оновлена формула бальзаму для губ):

Caprylic/Capric Triglyceride

Cera Alba (Бджолиний віск)

Synthetic Beeswax

Isopropyl Palmitate

Olea Europaea Fruit Oil (Оливкова олія)

Prunus Armeniaca Kernel Oil (Масло кісточки абрикоса)

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Butyrospermum Parkii Butter (Масло ши)

Glyceryl Rosinate

Olea Europaea Oil Unsaponifiables

Aqua (Вода)

Aroma (Аромат)

Tocopheryl Acetate

Phenoxyethanol

Ethylhexylglycerin

Panthenol

Sodium Saccharin

❗️Порівняння:❗️

Зміни у новій формулі:

• Бджолиний віск (Cera Alba). Відсутність мінеральної олії та використання бджолиного віску вказує на більш природний підхід та кращий ефект для шкіри губ.

• Оливкова олія (Olea Europaea Fruit Oil).Додавання оливкової олії може забезпечити зволоження та живлення для губ, допомагаючи підтримувати їхню м'якість.

• Масло кісточки абрикоса (Prunus Armeniaca Kernel Oil). Це масло містить вітаміни та антиоксиданти, які корисні для шкіри губ.

Ефективніше використання компонентів (PEG-40 Hydrogenated Castor Oil). Ймовірно, використання PEG-40 Hydrogenated Castor Oil мало б поліпшити розподіл та вбирання корисних інгредієнтів.

• Додані нові складники (Panthenol, Sodium Saccharin): Panthenol (провітамін B5) повинен допомагати заспокоювати та зволожувати губи. Sodium Saccharin використовується для покращення смаку.

• Зменшення вмісту важких масел. Заміна мінерального масла на більш легкі та корисні масла буде сприяти кращому вбиранню та ефективності продукту.

Отож висновок щодо зміни складу.

Оновлена формула бальзаму для губ виглядає більш збалансованою та багатшою за корисними компонентами. Додаткові складові повинні покращити стан губ та надати їм додаткового зволоження та живлення.

Після нанесення мої губи вмить стають зволоженими. Окрім цього, бальзам надає більш глибокого живлення вустам 👄

Навіть з часом, коли бальзам потихеньку «з‘їдається», зволоження мені вистачає на весь день до ночі. На зволожені губки цим продуктом, гарно лягає будь-яка декоративна косметика. Також у разі потреби бальзам зручно поновити.

❗️Особливість бальзаму, яку я помітила ❗️Жоден бальзам ніколи не поглинався моїми губами, однак з цим таке трапилося. У перші два дні використання, коли мої губи були особливо сухими, вони «поглинали бальзам». Так, вони ставали більш наповненими і зволоженими, але такий ефект мене здивував. Довелося поновлювати його декілька разів.

*зараз такого не трапляється

Оновлені бальзамчики Mermade мені дуже сподобалося наносити на ніч у якості маски. Зранку я отримую глибоко зволожені м‘які губки, за ніч затягуються тріщинки та згладжуються сухості й нерівності 👄

На відміну від попередньої версії, ці бальзами уже не так блистять на губках, так як відсутній олійний, масляний вигляд. Крім того, нова формула краще сидить на губах, наче ближче і глибше проникає 🫧

Фото також додаю 😌

• обидва гарно зволожують, але оновлений ще й глибоко живить;

• старий бабл гам складніше вилучити з туби, бо тане він лише на губах, в оновленому - текстура трішки легша відразу в упакуванні;

• дещо хімозний аромат, що був схожий на барбарис, замінений на більш реалістичний запах жуйки чи цукерки-льодяника;

• більший та зручніший дозатор;

• відсутність відтінка в оновленій версії;

• відсутність жирної текстури у новій формулі;

• крім того, що новий бальзам не відчувається на губах як мікс жирненький олій, він ще й має солодкий смак цукерочок/жуйок 🍭;

• наклейку на тубі замінив якісний відтиск;

• попередню версію можна було використовувати як олійку для губ чи «рідке скло», новий бальзам підійде лише для зволоження, косметику на губах може змазати.

Мені здається, тут очевидно, що перемагає оновлена версія….

Далі висновки. 😉

Дівчатка, я розумію, що цей пост може виглядати як надто позитивний, АЛЕ…

Я сама не очікувала таких відчутних змін. Думала «ну змінять аромат, ну консистенцію. Але ж ні! Як бачите, враховані всі зауваження покупців. За це велика повага до Mermade 💕

У минулому дописі я писала, що якщо їх оновлені бальзами будуть такі ж ефективні, як і попередня версія (а вони ще й виявилися набагааааато кращими!!!), то я придбаю стільки, скільки маю кишень і сумочок. Натомість я отримала всі ці бальзами у подарунок 🥺, чому щиро радію і вдячна, бо це вдвічі приємніше. Тепер точно вистачить, щоб кинути у кожну кишеньку і мати їх завжди при собі 😌

А ще вибачайте, але попередній бальзам напевно полетить у смітник 🙈 Він, звісно ж непоганий, але з новими зовсім не зрівняється, бо йому до них далеко.

Отож тезово:

✅ змінений склад, тепер він більш багатий;

✅ менше коробочок - тепер лише туба з натисками;

✅ жодного жирного присмаку і консистенції;

✅ приємний аромат;

✅ приємний смак, що відповідає аромату;

✅ збільшений, зручніший дозатор;

✅ покращена консистенція;

✅ відсутність кольору;

🤔 трішки дорожчий, ніж його попередник.

От уже після затесту ОНОВЛЕНИХ бальзамів для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ щиро раджу спробувати їх тим, хто ще їх не мав або був засмучений через попередню версію 💕 Тепер вони точно повинні вам сподобатися. Тим паче, з переліку можна обрати той аромат та смак, що вам подобається найбільше 🥰 Особисто мені вони трішки нагадують кармекс у м’якій тубі, але ж ціна значно привабливіша 😉

Усім дякую за увагу 😘

Обіймаю 🤗