Ta_nyaaaaaaa

Як звучить парфум, у якого піраміда складається із 3 нот? 🧐

Як звучить парфум, у якого піраміда складається із 3 нот? 🧐
Як звучить парфум, у якого піраміда складається із 3 нот? 🧐

Привіт, красунечки 🤗

Дякую Чистиковій Дарьї за спрямування до наступного парфуму у сеті)

Сьогодні на огляді Don`t Say No - аромат, який для мене виявився ну таким уже дивним, що у мене не знайдеться багато слів, щоб описати його. Скажу лише, що нічого подібного раніше я не тестувала.

Попередню частину з тестуванням першого пробника із сету можна знайти тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/23107/

Аромат на наступний день тестування я також уже обрала. Однак, ви можете переглянути, які парфуми у сеті мені дісталися та запропонувати наступний варіант для тестування 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/22987/

Буду дуже рада почути саме твій варіант 😉

Як звучить парфум, у якого піраміда складається із 3 нот? 🧐
Як звучить парфум, у якого піраміда складається із 3 нот? 🧐

Для загального розуміння спочатку продублюю піраміду:

ВЕРХНІ НОТИ

мускус

НОТИ СЕРЦЯ

квіткові ноти

БАЗОВІ НОТИ

кашмеран

Це аромат, який настільки вирує у моїх емоціях, проймаючи свій шлях від початкового жаху до спокійної теплоти та м'якості, що завдання описати його стає для мене чимось фантастичним і нереальним 💥

Початкові ноти аромату вражають і заводять жахливі, аж до нудоти, нотами паленої кори дерева та бридким запахом резинових повітряних кульок.

За пару-тройку хвилин поступово аромат набуває нотки шкіри, що надає йому ноти анімалістичності та певної інтимності чи що...

З флакона якщо принюхалися можна вловити запах щойно вимитого волосся і нанесених на ньому всіх засобів 🧖‍♀️

Проходить 5-7 хвилин, аромат стихає і стає більш м'яким, відкриваючись нотками хімозного білого бруска мила. Аромат перетворюється в замилені квіти, нагадуючи про велику кількість квітів, змішаних з гелем для душу або бруском білого мила. Це не зовсім аромат чистоти, але скоріше відтінок не дуже приємною замиленості букету квітів.

Після півгодини на шкірі аромат стає все більш м'яким і солодким, з чітко вираженою квітковістю, яка вже не асоціюється з освіжувачем повітря чи милом. Це мене потішило, бо я уже ледь стримувалася, щоб не бігти змивати його

Ще трішки згодом - на 2,5 годині він розвивається у дуже солодкий та м'який букет, підсилений квітковістю.

І от пік НАЙПРИЄМНІШОГО звучання цього аромату припадає на 6+ годин з першого пшику 🫠

Через 6 годин аромат уже максимально теплий, солодкий, майже кремово-вершковий, проявляться нотки, схожі на акорди амбри з ваніллю. Крім того, відчувається легка пудровість в ароматі. Думаю, що якраз таки пудровість, деревинність та підсилення мускусу надає наявність кашмерану у піраміні, який розкривається пізніше з усіх.

Отож, така особливість Don't Say No... вона полягає в його динаміці змін, перетворюючись від жахливого початку до затишної теплоти, надаючи носієві непередбачувані враження 🤯

Переглянувши доволі локанічну піраміду цього парфуму, я очікувала від нього надзвичайної свіжості, деревинності, сподівалася, що це буде "аромат чистоти". Подібні аромати мені подобаються. Наприклад, той самий білий ведметик Москіно я відчуваю як свіжий аромат вимитого волосся з усіма засобами, з незначними фруктовими нотками. Дуже люблю його.

Отож, звісно, аромат DON'T SAY NO не виправдав моїх очікувань...

Коли я вперше вдихнула аромат, звісно на мене нахлинули лише негативні емоції та огорнули неприємні враження. Відразу я зрозуміла, що нічого раніше не пробувала.

Здійснивши невеликий пошук, я віднайшла більш відомий парфум з ідентичною пірамідою, ним виявився Pure Musc For Her Narciso Rodriguez. Його я не слухала, тому, на жаль, про схожість розповісти не зможу((

"Don't Say No" викликав у мене асоціації зі шкіряною фабрикою 🤣 можливо хтось із місцевих (регіону, про який веду мову) зрозуміють мене. Для мене завжди було каторгою проїхати той відрізок траси, щоб не закрити ніс і дихати спокійно 😁 Запах резинових кульок мені також не до душі...не люблю таке, неприємно.

Подальше розкриття аромату уже не зрівняється, воно у рази краще, ніж початок звучання. Аромат білого дешевого мила теж напевно не всім сподобається... Хоча можливо на комусь звучатиме ідеально

Стійкість в аромату нічим не поступається попередньому парфуму. Я так розумію, з цим у продукції Bibliotheque de Parfum взагалі не повинно б було виникати жодних проблем.

Аромат на шкірі тримається до прийняття душу. Так, він повільно стихає і робиться більш м'яким, але не злітає зі шкіри зовсім.

На одязі стійкість до прання.

Загалом до стійкості питань немає. Вона просто вражаюча.

Щодо шлейфу, то ситуація також повторюється з попереднім ароматом. Я його не відчуваю, від оточуючих також не чула про шлейф, тому мені здається його немає. Для мене це не є значним мінусом, бо я люблю аромати, які близькі до тіла. Тут кожному своє..

А я кажу "ні" а-а-а, не знаю я, не знаю...

Цей парфум - точно не моє, точно не про мене.

Початок звучання жахливий. І навіть якщо аромат згодом розкривається у доволі приємний квітково-солоденький, то я не готова терпіти заради цього декілька годин. Люблю швидко: зібралася - пару пшиків - побігла. А як би я вийшла з цим ароматом відразу після нанесення? Поняття не маю...

Знову ж таки, не буває поганих ароматів, просто він не мій. Кожен обирає своє. Але до вибору конкретно цього аромату та йому подібних прошу ставитися якось обережніше 😅

Із плюсів:

🌀 відмінна стійкість;

🌀 приємний аромат після декількох годин з моменту нанесення. Питання чи готові ви терпіти цей час?)

Дякую усім за увагу 🥰

Бережіть себе 💕

І, звісно ж, чекаю пропозицій щодо наступного аромату на затест 😉