ДАРÍЯ КÓВАЧ

Салонна процедура для нігтів ВДОМА🤍

Салонна процедура для нігтів ВДОМА🤍

Про набір p.shine я вже розповідала тут,та вчора знов скористалась і вирішила розповісти детальніше.

Минулий опис тут

https://club.makeup.com.ua/looks/3928/

Набір дуже хороший,тому я хочу щоб,якомога більше дівчат дізналось про нього

Особливо ті,хто не робить покриття

Головна мета процедури - це відновити й оздоровити нігті без штучного зміцнення або покриття, але за допомогою ефективних натуральних компонентів.

Якщо ви хочете відростити нігті,зробити їх міцними, або відновити після гель лаку (щоправда тут обережно,бо одразу після зняття не можна. Має пройти час,щоб нігті відновились трохи самостійно)

А також це зручно і красиво. Адже нігті виблискують,доглянуті і не потрібно переживати,що покриття пошкодиться. Ну і на 2 тижні точно можна забути за догляд (хоча я бачу блиск і на 4 тижні після процедури)

Наборів для японського манікюру насправді багато,є дешевші,дорожчі.

Також цю процедуру ви можете зробити в салоні,та повірте,вона настільки просто робиться,що ви зможете обійтись і без майстра

Основою набору P.Shine є паста і пудра. Вони зміцнюють нігті, надаючи їм блиск, забезпечують їх природними інгредієнтами (включаючи вітаміни А+Е), кератином, бджолиним пилком та діоксидом кремнію з Японського моря. Основне завдання пасти – глибоко живити нігтьову пластину. Нанесена паста захищається втиранням пудри в нігтьову пластину, яка містить інгредієнти, що містяться в пасті.

Також в наборі є шпатель для набору пасти/пудри. Два полірувальники зі шкіри оленя. 3 бафи і пилочка (моя пилочка загубилась після року використання)

Я це роблю у ванній,бо пудра і паста сипляться при втиранні. Мені так зручніше,але можна підкласти серветку чи просто прибрати після.

Чому я це назвала «для лінивих». Бо процедура займає максимум 20хв часу і одразу можна йти по своїм справам. Не треба чекати доки висохне лак,або намагатись не мочити руки після покриття гель лаком.

Тут можна все і одразу. 10 хв йде на оформлення форми і на зняття глянцю нігтів.

Пилочкою я роблю форму (кутикулу я не зрізаю,якщо вона все ж колись виростає,то прибираю її ремувером і паличкою апельсиновою)

Зараз я прибираю довжину зовсім,але на моєму попередньому відгуку видно довжину.

Потім використовую баф,їх аж 3,і прибираю глянець з нігтя.

Далі шпателем набираю невелику кількість пасти,переношу на полірувальник (колір у них однаковий з засобом,зелений на пасту,рожевий на пудру) і втираю в пластину.

Втирати потрібно з натиском в одному напрямку «від себе». Або зліва направо ,не «туди-сюди».

Ви маєте побачити гарний блиск по всьому нігтику,тоді можна переходити до наступного нігтя.

Після того як всі нігті покриті пастою, переходимо до пудри.

Вона дуже сипуча, якщо ви гарно покрили нею нігті (принцип нанесення такий же), ви почуєте характерний скрип як у чистої, натертої тарілки.

Якщо всі нігтики блищать і скриплять-можна закінчувати процедуру (у мене вона займаєте 7-10хв)

Та зняти залишки мікрофіброю,яка також йде в комплекті.

Я ще мию руки після, бо все не зняти серветкою.

Скільки тримається і який результат?

Нігті міцні,не ламкі,здорові і красиві. Прискорюється ріст.

Тримається ефект від 2-х тижнів.

На 4 тижні я все ще бачу легенький блиск. Нічого не осипається,просто зникає блиск і все.

Я роблю процедуру раз на місяць,мені цього достатньо

Набір я отримала в подарунок ще до появи клубу,отже більше року користуюсь і все ще не закінчився.

Це гарний внесок у свою красу і здоровʼя.

Дякую, що були зі мною🫶🏼

Ви за гель лак,звичайні лаки чи без покриття? Робили собі японський?