AsyaFox

Мої враження від подарунку makeup

Мої враження від подарунку makeup

🌙Ніколи не вигравала в конкурсах, і от це трапилось! Мейкап відправив мені ось цей прекрасний боксик! Дівчатка, не соромтеся, беріть участь у конкурсах спільноти, аби разом покращувати б'юті індустрію ! ✨

Почнемо з найцікавішого:

✨Набір для Губ від Mareve. Це молодий український бренд що вже зарекомендував себе серед любителів всього естетичного. В наборі міститься все, для домашнього догляду за губками : скраб, масочка, гігієнічна помада.

Зручний формат, приємний аромат - те що відразу кидається в очі 👀 Найбільше мені сподобалась маска, вона чудово зволожує губи. На другому місці помада. Скраб на третьому місці, як на мене, його абразивні частинки можна зробити меншими, це краще у використанні🫶🏻

Мої враження від подарунку makeup
Мої враження від подарунку makeup
Мої враження від подарунку makeup
Мої враження від подарунку makeup
Мої враження від подарунку makeup

Наступним у нас йде, крем для шкіри навколо очей💁‍♀️ Він зайняв окреме місяце в моєму сердечку, і окремий допис на сторінці, за цим посиланням:

https://club.makeup.com.ua/post/24022/

🌷Перейдемо до банних справ !

Гель для душу - Tink Superfood for body гуава-мʼята

Бомбочка для ванни - Tink Superfood for body гуава

🌱Що обʼєднує ці два продукти ? Неймовірний, свіжий, фруктовий аромат ! Гель має приємну желейну консистенцію, гарно очищає шкіру і не викликає подразнень чи сухості. Бомбочка - це окреме задоволення, яскрава , пахуча ванна для особливого дня, це те що завжди підіймає настрій ☺️

🌙Тепер про мого олюбленця

Це Shelly , крем з імбиром та корицею 🤍 Не перестану говорити, як сильно я люблю різні запахи, і кориця одна з них, цей крем знахідка для холодної пори року! Щодо функцій : крем чудово розігріває ніжки, прискорюючи кровообіг, особисто мені трошки нагадав засіб від целюліту;) Я люблю наносити його перед сном, і ховати ніжки під ковдру. Після активного дня на ногах - він мій герой !

🌸Останнім в черзі, але не по значимості, у мене шампунь проти випадіння волосся від H.Q. beauty.

Він гарно очищає волосся, має гарний склад та стимулює ріст волосся. Я користувалася ним місяць, не можу сказати що за цей короткий термін, моє волосся взагалі перестало випадати, але те що його стан покращився, це 100%. Волосся стало візуально більш зволоженим , додався прикориневий обʼєм - для мене це прекрасний результат 🤍 Дякую що дочитали допис до кінця! 🌸

#dermaE #tink #дякуюmakeup #mareve #shelly

#тестуюmakeup