❣️Знайшла свій ідеальний очисник. 😃 Користуюсь на постійній основі вже не перший рік.

❣️Знайшла свій ідеальний очисник. 😃 Користуюсь на постійній основі вже не перший рік.

Вітаю🍀
Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя і тіла CeraVe Foaming Cleanser - це чудовий засіб для очищення жирної шкіри обличчя, який абсолютно не сушить шкіру.
✨ Користуюся вже роки 2-3, не можу навіть і згадати. Полюбляла купувати кожного разу щось інше для вмивання, але після першої баночки в 473мл. Мої пошуки припинилися, я знайшла класний дієвий засіб.
✨Ефект для шкіри: очищує м'яко і досконало. Немає скрипу, немає стягнутості. Шкіра дуже приємна, ніби шовковиста. Головне, що не пересушує. Має хороший склад, для жирної, комбінованої шкіри підходить 100%. Ніяких нових висипань. Шкіра після нього ніби "дихає".
✨Розхід не великий, вистачає на довго, упаковка естетична і не дратує візуально у ванні.
✨Для себе я знайшла крутий засіб, зараз не задумуюся, що купувати і експериментувати з новинками, майже, не хочеться, все не дотягує.
Доречі, пробувала для глибокого очищення засіб CeraVe (Глибоко очищувальний гель для схильної до недосконалостей шкіри обличчя та тіла
CeraVe) і він мені сподобався менше
. Тому не повторюю.

Дякую за увагу💕.

❣️Знайшла свій ідеальний очисник. 😃 Користуюсь на постійній основі вже не перший рік.
❣️Знайшла свій ідеальний очисник. 😃 Користуюсь на постійній основі вже не перший рік.