Skomska Olya

Як змінився догляд після відвідування дерматолога?

Як змінився догляд після відвідування дерматолога?

Спочатку передісторія)
Як ви давно знаєте - я маю проблемне обличчя 😡
В мене вже був період, коли декілька років тому я звернулась до косметолога, та призначивши Дериву С і робивши чистки раз у два місяці стан шкіри покращився.
Чистки це була найгірша процедура по відчуттях і я розуміла, що не готова ходити на них постійно.
Після відміни Дариви С, без чисток і лише з доглядом все з часом знову повернулось ....😓
Я почала самостійно вивчати дану тему, та шукати компоненти від яких побачу результат.
Відкрила для себе азелаїнову кислоту💓
Вона гарно боролась із пост акне, нові висипи з'являлись, але не на постійній основі, а раз в місяць в залежності від циклу.
Але після тестування одного з боксів по догляду за обличчя я отримала багато закритих комедонів.
І щоб вони зникли - кожен з них мав пройти етап запалення.
Це все відбувалось протягом періоду осінь - зима.
На початку весни залишилось пост акне, ну і звісно періодично навідують поодинокі висипи (зазвичай це 1-2 запалення, вони підшкірні, дуже болючі, та довго проходять)
І от виконуючи один із пунктів про плани на рік - я потрапляю до дерматолога.
Основна причина візиту була інша, але вирішивши її - далі лікар сам звернув увагу на обличчя.
Детального оглянув і запитує:
-напевно любиш користуватись олікайми для волосся, або термозахистом?
І я така :
- ну звісно.
І спочатку не зрозуміла його питання, а потім як дійшло )))
В мене висипи зазвичай лише на щоках.
На одній більше, на іншій менше. Зі слів лікаря на це впливає мій догляд для обличчя і плюс те, що волосся торкається обличчя протягом дня, або я на ньому сплю.
І це дійсно так, адже та сторона обличчя на якій я сплю набагато проблемніша ніж інша.
А про такі деталі я ніколи і не думала.
Далі він переглянув мій догляд по фото (добре що були фото завдяки дописам на мейк ап )
І з усіх баночок, що я мала - наразі в моєму догляді лише 4 засоби (одного ще немає на фото).

Так що ж залишилось і що добавили?
▪️Перший засіб, якого немає на фото - це міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution.

Як змінився догляд після відвідування дерматолога?

▪️Другий засіб - глибоко очищувальний гель для схильної до недосконалостей шкіри обличчя та тіла від Cerave.
Даним гелем я користувалась раніше - лікар підтвердив , що він хороший та дозволив залишити в догляді, тому я купила повторно вдруге.
🟡Гель гарно очищає шкіру, має прозору, гелеву текстуру, легко піниться, та дуже економний.
Я ним користуюсь з осені, спочатку ми з ним не подружились, для мене він мав занадто різкий запах порівняно з попередніми засобами, і шкіра відреагувала алергічною реакцією, та на ній з'явились червоні пятна.
Я його відставила, та з часом знову спробувала і все було окей (не розумію, що сталось першого разу) зараз користуюсь зранку та ввечері та дуже задоволена.

▪️Лікар порекомендував - заспокійливий, відновлювальний зволожувальний крем для зневодненої чутливої шкіри, схильної до недосконалостей від La Roche-Posay.

Я раніше про нього не знала, як виявилось ним користується дві моїх подружки по рекомендації свого косметолога, та дерматолога . Він виявився досить популярний)

🟡Наразі я використовую 10 днів - по відчуттях він гарно зволожує, швидко поглинається, немає відчуття плівки на обличчі, на нього гарно лягає декоративка. З мінусів я так розумію, що його вистачить максимум на місяць, великий розхід.

Абсолютно новий для мене засіб .

Наразі орієнтовний курс використання 3-4 місяці по рекомендації дерматолога.

Інформація із сайту:

Третиноїн використовується для лікування акне, видалення білих вугрів, вугрів, дрібних зморщок, темних плям або огрубілої шкіри, спричиненої шкідливими сонячними променями.

Третиноїн являє собою форму синтетичного вітаміну А і належить до класу ліків, які називаються ретиноїдами.

Третиноїн впливає на ріст клітин шкіри, прискорюючи процес заміни старої шкіри на нову.

Зі слів лікаря даний засіб очистить від висипів, оновить , та підтягне шкіру.

Наношу даний засіб на ніч, за 2 години до сну.

🟡Використовую протягом 10 днів - по перших враженнях - бачу, як він підсушує висипи , швидко знімає запалення, в деяких місцях шкіра лущиться, якщо нанести крем більше, ніж потрібно .

Ось такі зміни, дуже цікаво відслідкувати результат ... якщо дійсно така мінімальна кількість засобів допоможе мені з проблемним обличчям - я буду в шоці, адже борюсь із цим близько 10 років 🤪

Дане відео я зняла "до" введеня нового догляду.

Чудово видно на якій стороні я сплю і де волосся більше торкалось обличчя😢

Раніше я б не показала б дане відео нікому....

Але тут ми вже достатньо близькі і зараз я сприймаю себе в будь -якому стані 💓

Тому готова ділитись з вами🥰

Даний допис -це лише мій досвід , орієнтуючись на мою ситуацію.

Розумію, що все індивідуально .

🟡Цікавить -чи користувались третиноїном? Чи був результат? чи вийшло тримати ремісію?