Ta_nyaaaaaaa

💧 Чудовий базовий тонік з одним АЛЕ

💧 Чудовий базовий тонік з одним АЛЕ

Привіт, красуні!)

Пропоную детальніше розглянути тонер для обличчя зволожувальний з морським колагеном та екстрактом ламінарії від Skinbar 🇺🇦 Так-так, це черговий украінський бренд доглядової косметики, з яким раніше я не була знайома. Пробник їхнього тонеоа дістався у подарунок до замовлення на Мейкап, яке теж у свою чергу було подарунком від подруги🙃

SKINBAR Marine Collagen & Kelp Extract Face Toner — це чудовий продукт для догляду за шкірою, який обіцяє зволоження та підтримку здоров'я шкіри завдяки своїм основним компонентам.

Отож ключовими складниками, які передусім значаться навіть у назві є морський колаген і екстракт ламінарії.

Морський колаген відомий своєю здатністю зберігати вологу, сприяючи гладкій та здоровій шкірі. Ламінарія, як водорость, також має вологозберігаючі властивості та може допомагати в заспокоєнні та зменшенні подразнень 🧖‍♀️

Склад тонера включає в себе наступні ключові компоненти:

Aqua: Вода, яка є основним компонентом.

Glycerin: Гліцерин, який забезпечує зволоження та захист від сухості шкіри.

Methylsulfonylmethane: Органічний сульфур, який може сприяти заспокоєнню та зменшенню запалення.

Soluble Collagen: Розчинний колаген, який підтримує еластичність та тонус шкіри.

Laminaria Digitata Extract: Екстракт ламінарії, багатий антиоксидантами та мінералами.

*зверніть увагу, екстракт виступає на 5й позиції складу, що, як на мене, досить непогано

Propylene Glycol, Betaine, Inulin, Alpha-glucan Oligosaccharide: Зволожувальні компоненти, що допомагають утримувати вологу на шкірі.

Olive Oil Glycereth-8 Esters: Олія оливи для збереження м'якості та гладкості шкіри.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel: Гель алое вера для заспокоєння та зменшення подразнень.

Sodium Hyaluronate: Гіалуронова кислота, яка забезпечує високий рівень зволоження.

Allantoin: Компонент, що допомагає в загоєнні та заспокоєнні шкіри.

Polysorbate 80: Емульгатор для розподілу інгредієнтів та змивання продукту.

Lactic acid: Молочна кислота, що виступає як зволожувач та ексфоліант.

Fragrance: Ароматизатор, який надає запах тонеру.

+ декілька консервантів наприкінці складу

Отже, склад тонера включає в себе велику кількість натуральних та зволожуючих інгредієнтів, що повинні забезпечити інтенсивний догляд за шкірою. Проте слід звертати увагу на те, що продукт містить консерванти та ароматизатор, що може бути не бажаним для осіб із чутливою шкірою чи алергічними реакціями 😫

Тонер має легку, водянисту прозору консистенцію, більш в'язку та щільну, ніж у тоніків. Саме така текстура робить його легшим у нанесенні, вона забезпечує швидше вбирання в шкіру.

Аромат... тут я знову дістаю хустинку і трішки плачу 🥲 Аромат приємний, солодкий, навіть освіжаючий, по-літньому фруктовий, але надто інтенсивний для засобу для обличчя. Такий запах чимось нагадав мені туалетну воду з Wa***** з ароматом кавунчика 🍉 Приємний, смачний, проте не люблю таке для ОБЛИЧЧЯ

Це, звісно ж, моя нелюбов насичених ароматизаторів у подібних продуктів, але як вже є.

Саме через цей пунктик я називаю це чудовим тренером з одним АЛЕ. Бо все інше більш, ніж влаштувало.

У пробничка доволі щедре наповнення, у зв'язку з чим мені його вистачило на 3,5 дні користування. Цього вистачило, щоб склалося перше повноцінне враження про продукт та розуміння чи хочу ЩЕ.

На шкірі тонер відчувається дуже комфортно. Він не липкий, не жирний, не щипає, не пече і не викликає подразнень. З ним шкіра виглядає сяючою зсередини і оксамитовою на дотик після повного поглинання 😌

Після використання тонера я помітила:

• відчутне зволоження;

• освіження та заспокоєння подразнень і почервонінь;

• вирівнився тон шкіри обличчя.

Крім того, за час використання тонера я помітила загальне покращення стану шкіри, що мене дуже здивувало. Щоб ви розуміли, у мене проблемна шкіра і якщо мене не висипає від нового засобу, то я уже тішуся. У цьому ж випадку я побачила ще й зміни в кращу сторону 😳

*на фото моя шкіра не в найкращому стані, зараз позбуваюся наслідків використання консилера, який зовсім не сподобався моїй шкірі... але результат уже є, про нього також розповім

🔘 український бренд 🇺🇦;

🔘 бюджетна вартість. Станом на 22.11.2023 ціна становить 200 грн за 200 мл тонера;

🔘 ефективність помітна уже за декілька днів використання;

🔘 непоганий склад, але до деяких компонентів є запитання;

🔘 приємна консистенція, яка гарно розподіляється по обличчю та швидко поглинається, не залишаючи липкого шару;

🔘 зволожує, заспокоює;

🔘 занадто інтенсивний аромат.

І так, незважаючи на хоч і приємний, але занадто інтенсивний аромат (на мій погляд саме як для доглядовоі косметики для ОБЛИЧЧЯ), я хотіла б спробувати цей тонер у повному форматі. Бо такого швидкого ефекту від тонера я взагалі раніше не помічала. Той же улюблений Pyunkang Yul з естрагалом так не діяв 😱 Крім того, він чудово підійшов моїй чутливій шкірі.

Тому дівчатка, особливо тим, хто не цураєтьма голосних ароматів у доглядовій косметиці для обличчя, дуже раджу спробувати цей тонер 😉💕