Beautiful land💞

Нічні трусики від Kotex

Нічні трусики від Kotex
Нічні трусики від Kotex

#в упаковці 2шт, але хотілось би більше

#все круто компактно упаковано, вміститься в маленьку сумочку, якщо комусь так буде потрібно

Нічні трусики від Kotex

#аромату якогось не відчула приторного, звичайний як у котекс буває

#розмір універсальний 52-100см, мої бедра 95см, хоча я намагалась ще розтягнути для цікавості, здалось що навіть більше 100 см підійде, хоча не впевнена

#алергічних, побічних і т.д реакцій не було, хоча від інших продуктів котекса інколи були

#впитуються дуже добре, без протікать і тощо

#дуже дуже м'які, комфортні, зручні, ніде не передавлює, все дуже мякеньке, навіть на собі не відчувала що вони є, шкіра дихає, почуває дуже комфортно, хоча воно на резиночках, але вони ледь відчутні, ще по боках з виворітньої сторони шов, тому щось давити теж не буде, ніби одна велика трусівня і по боках шви на виворіт

Перший раз пробую таку річ. Дуже сподобалось, але щось як я не зайду на сайт но не бачу їх у наявності. Не знаю де ще їх можна купувати, бо ніде раніше не бачила таке.

Не знаю що ще навіть добавити, бо вони настільки мені підійшли, що боюсь в них розчаруватись.

Я би відмовилась навіть від звичайних прокладок, на ці такі супер трусики і використовувала просто під час повної менструації. Хоча так не тестила, але в майбутньому думаю спробую.