DARIIAKOVACH

Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе

Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе

Що ж..

Так склалось по життю, що я постійно прагну змін. Навіть заглиблювалась по даті народження, матрицям і тд. Не так щоб прям поринала в це,але трошки таки було цікаво.

Я прагну до змін не тільки в житті,в місці дислокації,в людях,в сферах. Але і в зовнішності

Так якщо цікавитись сферами,пробувати багато і розвивати себе мені завжди давалось легко. То от прийняти рішення по зміні чогось в собі «зовнішньо» завжди складно (окей,не завжди,рубанути каре і пофарбуватись в чорний було легко,я це запамʼятаю назавжди). Зараз мені куди легше відмовитись від макіяжу чи відрізати/пофарбувати волосся.Хоч і буду шкодувати,бо чорний,наприклад,не пасує

Якось в дитинстві у мене були певні критерії,не те,щоб мені хтось забороняв стригтись (навпаки мама вирівняла мою «зачіску» в рік (чи трохи більше) бо ріс лиш чуб і на потилиці)

Та все ж «тобі на концерти і зйомки потрібне довге волосся»

(Вперше пофарбувала омбре я в 9-му класі)

Постійно переймалась зовнішнім виглядом,бо це було важливо тоді. Було важливо «тримати обличчя», було важливо «вирізнятись», бо дитячий шоу-біз він дуже злий і вибагливий. Від просто зйомок для якихось рандомних журналів,до головних ролей в кіно (куди до речі я не хотіла пробуватись ніколи)

На фоні однолітків (які мене оточували, не всі однолітки світу,звичайно) я справді вирізнялась,не за рисами обличчя,а саме харизмою і подачею себе. Я «напрацьовувала» цей «навик» не усвідомлено,я знала завжди,що красою ти нічого не вирішиш,важливо те,яка ти,що ти даєш,яку енергетику.

І колись виступаючи з ангіною, отримавши фразу «ти красуєшся,а не віддаєш енергію» я дуже засмутилась, але водночас зрозуміла,що всім байдуже як ти себе почуваєш,якщо ти робиш свою справу,роби якісно в незалежності від того,який у тебе стан.

Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе
Cozy розмова. MUC,знов відверто про тебе

Це важливо і сьогодні. Те,як ти спілкуєшся,що відчувають люди спілкуючись з тобою,як ти впливаєш на них,яке справляють враження. Адже навряд легко досягнути успіху,коли не впевнений в собі,коли в тобі нема енергії,ти ніяк не заряджаєш всіх навколо. Коли від тебе лиш негативне враження. І це не про «подобатись всім», це про власний кайф,коли ти віддаєш і отримуєш заряд енергії від соціуму,від життя,від всього,що оточує тебе. І справді все було чудово, я йшла до своєї мети. Писала пісні,вступила на той факультет куди так дуже хотіла. Концерти,поїздки,розвиток соц.мереж.

Я здалась,я не витримала ту кількість негативу,яка різко обвалилась в 17 років,після виходу на екран ТВ. Я засумнівалась в собі. Я зіштовхнулась з несприйняттям довкола себе. Мені потрібен був час, щоб зрозуміти,чого я хочу від життя. Чи готова я так все життя отримувати в хвіст і в гриву.

Я вирішила дати собі можливість закінчити навчання,а я за освітою артист-вокаліст (як іронічно)

Але закінчувала я його вже у повномасштабній.

З тих пір пауза. Я видалила (та і втратила) свої акаунти, де набирала гарну аудиторію,в десятки тисяч.Я не співала,не брала участь в жодних заходах. Я ледь закрила екзамени

Тримаючи довгу паузу я все більше почала віддалятись від людей,закриватись,отримувати свою дозу тривожних нападів і знаходити чим це все перекрити.

Мені всього 22,а я не ЩЕ не знаю КИМ я хочу бути,а ВЖЕ не знаю.

Я лиш знаю,ЧИМ я хочу займатись і йду дуже маленькими і невпевненими кроками.

Мене розрядив MUC, дав натхнення, дав цілі і прагнення,дав мотивацію.

В моменти нападів, (якщо ви знаєте,про що я,я вас обіймаю🫂) читаю ваші дописи,і мені стає легше.

Тут я зрозуміла,що нічого взагалі не вмію,весь мій макіяж однаковий і не цікавий. Але водночас,він мій,я його обрала для себе,моя візитівка,чи що)

Завжди підкреслені очі,розтушованою стрілкою,нюдові губи і зачесані брови

Простий і по-своєму гарний.

Але я також звикла бути без макіяжу,бо завдяки клубу навчилась боротись з комедонами і рідкісними висипами.

Волосся перестало випадати,шкіра почала сяяти,мої знання постійно примножуватись.

Звичайно не всім я тут довподоби,звичайно мої свотчі не завжди ідеальні (і одного разу саме ви дали критику,яка змотивувала старатись навіть якщо це помади,свотчі яких вже всі бачили мільйон раз😄 (але трошки було образливо,бо я хотіла естетік🥲))

Але я вчусь,розвиваюсь,стаю кращою,дізнаюсь нове,намагаюсь комунікувати (бо я насправді дуже соромʼязлива)

Тому дякую всім вам,дякую MUC🥹♥️

Вечірка дуже надихнула мене на це откровення,хоч я і не була там присутня.

P.S. Ну і звичайно,якби не поява цього чудового котика, мого Мелек. І його брата Джаза,я б не вивезла. Вони народились 26.03.22. Мої два руді щастя. (Щоправда Джаз живе з мамою) Не могла змовчати,коли всю красу фото робить моє пухнасте дитя

Обіймаю всіх,хто дочитав цей дуже довгий допис🫶🏼