wowmom

Стійкі, шлейфові та дуже смачні парфуми, без яких не обходиться моя зима...

Стійкі, шлейфові та дуже смачні парфуми, без яких не обходиться моя зима...
Стійкі, шлейфові та дуже смачні парфуми, без яких не обходиться моя зима...

Привіт, красуні!

Пам'ятаєте був челендж, де треба було описати улюблені аромати? Так от саме у цьому конкурсі я не приймала участь, бо мені дуже важко описувати відчуття від парфумів. Я можу сказати тільки подобається мені запах чи ні, стійкий/не стійкий.

Я трохи байдуже відношусь до парфумерії, але є в мене один аромат, який я вважаю особливим, який мене зачаровує, і я який я впізнаю на будь-якій людині.

Це Versace Crystal Noir.

Піраміда аромату:

- Імбир, Кардамон, Перець;

- Гарденія, Квітка апельсину, Кокос;

- Амбра, Мускус, Сандалове дерево.

Випускається в форматі туалетної та парфумованої води. В мене парфумована вода об'ємом 50 мл.

Флакон виглядає, як на мене досить дивно, через свою здоровезну кришку, але це, напевно, єдиний мінус.

Чула думку , що комусь ці парфуми пахнуть соленими огірками (принаймні так сказала моя напарниця). Я думаю, що це через стартові ноти - перець та кардамон.

Але запах швидко розкривається, і я відчуваю, як солодко виступає кокос. Боже, як же він фантастично звучить для мене!

Він такий фантастичний, вечірній, і, не побоюсь цього слова, сексуальний.

З Versace Crystal Noir, хочеться натягнути чорну вечірню сукню, нафарбувати губи червоною помадою, і кайфувати від самої себе.

Нажаль, мені немає куди одягати вечірній наряд, тому я наношу його на своє зимове пальто, щоб запах зігрівав в холодну пору року.

Versace Crystal Noir стійкий і шлейфовий. Мене завжди питають, що так класно пахне. На волоссі він тримається два дні, на одязі - до прання.

Це ті парфуми, від яких неможливо відмовитися. Вони якісь фантастичні.

Дякую за увагу 😘