Beautiful land💞

База та топ фірми MooN

База та топ фірми MooN

Інколи, коли маю гарний настрій та натхнення, роблю собі нігтики. Були різноманітні фірми в тестуванні, але поки зупинилась на цій, і ось чому

База та топ фірми MooN

*Дуже зручний пензлик, легкий гнучкий, не залишає ворсинок, добре набирає каплю. Хоча він і малий, але він ніби приплющенний що дає легкість у наношені базі або топу на ніготь

*Подобається своєю густоватістю. Мала раніше біль рідші гелі, але зрозуміла що мені дуже підходить густіше, легше вирівнювати + не витікає по боках нігтика. І база більш більш густіша ніж топ

*Міцність. Сам ніготь не ломається немає сколів і т.д. Добру має цепкість, але якщо нігтики все такі слабкі тонкі, треба зону "улибкі" змастити гелю для нарощування, або тим чим ви зміцнюєте ніготь.

*Ціна. Навіть можно назвати бюджетним його, бо він має перспективу змагатись з біль лаками по дорожче і виграти змагання.

*Побічний, алергічних реакцій виявлено не було.

*З негативних факторів був запах, не знаю чому, але у мене вони трохи мають неприємний запах, якогось бензина клея не знаю навіть, хоча в ході роботи вони ніяких помилок та зауважень немають тільки аромат, але він швидко вивітрюється.

Його купувала не на мейк апі, а на іншому ресурсі. Бо не знала що на мейкапі все є🙈🤔 звичайно коли вони закінчаться то їх знову замовлю 💖💖💖