Ta_nyaaaaaaa

Святковий зимовий аромат з багатьма нюансами 🍊❄️

Святковий зимовий аромат з багатьма нюансами 🍊❄️
Святковий зимовий аромат з багатьма нюансами 🍊❄️

Красунечки, привіт 🥰

Cьогодні ділюся враженнями про наступний аромат із сету парфумів - Love Catcher. Така спокуслива назва... Признаюся, з дня отримання замовлення цей пробник мене найбільше зацікавив. І так, я послухала його відразу і відклала на потім, а точніше наостанок, бо була ледь не впевнена, що він стане моїм фаворитом серед інших пробників сету.

Трапилося так, що під минулим дописом Швець Карина (тобі цьом, сонечко 😘) запропонувала наступним протестувати саме Love Catcher. Я і вирішила дослухатись. Тому цей допис саме про нього.

Три попередні частини тестування сету можна знайти за посиланнями:

1. Достойний аналог Killian GGGB - https://club.makeup.com.ua/post/23107/

2. Аромат, у якого піраміда складається з 3 нот - https://club.makeup.com.ua/post/23206/

3. Фруктово-квітковий вибух ароматів - https://club.makeup.com.ua/post/23494/

Також нижче чекаю коментарі з пропозицією наступного аромату для тестування. Залишилося 2: Follow me та Silence

Святковий зимовий аромат з багатьма нюансами 🍊❄️

Розпочну з того, що цей пробник - єдиний серед підбірки, який представлений не у спреї, а який треба наносити намазом.

Отож цим він мене і спокусив, щоб я його понюхала першим, бо не треба нічого натискати ☺️

І так, з флакону це аромат зимових свят, різдвяних столів, переповнених соковитими мандаринками-апельсинками 🍊

Обожнюю цитрусові аромати, а цей виявився дуже приємним, тому я існувала з впевненістю, що він точно мій і хотіла притримати його до кінця тестування. Однак після коментаря подумала чому ж тягнути, дійсно…

Цей аромат мені НЕ сподобався, бо я не відчула у ньому гарного, тривалого, багатогранного розкриття. Він звучить наче дешевий парфум, без особливих змін під час носіння та БЕЗ стійкості. Так, це перший аромат серед протестованих уже ЧОТИРЬОХ, який абсолютно не стійкий. Він просто злітає зі шкіри. На одязі також не тримається.

Нижче постараюся описати аромат трішки детальніше.

Дублюю піраміду із сайту (вони ще й відрізняються 🫠):

Початкова нота: Мандарин, Рожевий перець, Бергамот, Спеції, Магнолія

Нота серця: Квітка тіаре, Османтус, Троянда, Фрезія

Кінцева нота: Кашмеран, Кедр, Мускус, Сандалове дерево

Але це все не так цікаво, тому перейдемо до власних відчуттів парфуму.

При першому вдиху аромату я відчуваю соковиті, трішки кисленькі цитрусові: апельсин, мандарин та гіркуватий бергамот. Однак лунають не лише бризги соковитої м’якоті фруктів, а й їх кисленької чи трішки терпкої цедри 🍊

Відразу постають картинки із зимових свят, проведених у теплому й затишному родинному колі 🥰

Отож початок звучання цього парфуми - це справжній цитрусовий БУМ 💥 для рецепторів. Я дууууже люблю подібні аромати, тому отримала значне задоволення.

Хвилин за 15 аромат стихає (так, настільки швидко 🥲) і лише тоді я відчуваю, як до шалених соковитих цитрусових нот сміливо долучаються легкі акорди пікантності. Судячи з піраміди, так відкривається рожевий перець.

Приблизно так звучить аромат найближчі 30-40 хв. Без жодних змін.

Зі спливом цього часу аромат наче РІЗКО стихає та починає злітати з тіла. Тими самими солодко-гіркуватими мандариновими нотками з присмаком перцю.

І уже перед самою підлою втечею я відчуваю букет квітів 💐 Для мене нереально сказати яких. Я не відчуваю яскраво османтуса (як це було у Love is a drug), не відчуваю навіть ненависної троянди. От просто собі такий простенький букетик ЯКИХОСЬ квітів 🌝

Жодних із заявлених нот бази я не відчула. Ні м’якості кашеміру, ні заспокійливого сандалового дерева, ні запашного кедру. Мускусу теж ніби і не було 🙂

Уявляєте, а шлейф є перші 20 хв, він відчутний і я зловила питання про парфуми.

Але ж що за таємниче і раптове зникнення? 😒

❓ Дівчатка, а ви помітили яку кількість парфуму з пробника я використала? Такого не було із жодним із попередніх.

Просто цей аромат я намагалася зрозуміти, нарешті зловити його і не дати втекти від мене. Але він таки втік…

Я поновлювала його, наносила на «голу» шкіру, на зволожену, а він ніяк не «сідав». От ті 40 хв, може до години і все, їх як і не було.

Також пробувала наносити на одяг з надією, що парфуми протримаються там. Але дива не трапилося 🤷‍♀️

Якби цей парфум ну хоч 6 годин носився!!! Я б його з радість використовувала у зимовий період, бо він наче створює ту саму казкову новорічну атмосферу ✨🎄🍊

Цей аромат спочатку розкривається дуже гарно, а з флакону звучить як цитрусовий аромат моєї мрії 🥹 Але ж цього недостатньо…

Цей аромат точно не для тих, хто шукає багатогранний, глибокий та стійкий парфум ❌

Звісно, як і всі інші парфуми сету, я буду їх розношувати і тестувати далі, залишати на різні сезони. І вже згодом опублікую дописом з остаточним ТОП-ом серед усього сету. Однак наразі враження про Love Catcher не надто приємні:

✨ відсутня стійкість - максимум година. Хіба це про парфуми, повний розмір яких вартує майже 2500 грн? 🤯 💵

✨ доволі монотонне звучання, хотілось би ширшого розкриття, різнобарвних емоцій відчуттів;

✨ шлейф присутній, доки аромат тримається на тілі;

✨ аромат не залишається навіть на одязі.

🥹 хочу такі ж, але більш стійкі і цікавіші за звучанням протягом дня. Можливо і тихіші, ближчі для тіла, але ж не на годинку на тілі...

А яке ваше ставлення до цитрусових парфумів? Чи знаєте ви достойні аромати серед них? ☺️

Усім дякую, хто був зі мною і дочитав до кінця. Міцно обіймаю 🤗💕