Viktoria_Ilnytska

Знайомство з брендом «SHE»✨

Знайомство з брендом «SHE»✨
Знайомство з брендом «SHE»✨

Привіт красуні🌸💗

Поки я ще тестую шампунь з подарункового боксу, ділюсь з вами своєю нещодавньою знахідкою☺️

Минулого тижня відвідала захід, присвячений збору коштів до дня Святого Миколая на подарунки діткам, що знаходяться в дитячих будинках🎁

Хочу познайомити вас з українським брендом декоративної косметики «SHE» (Вона), який було представлено на цьому заході саме його засновницями🌸✨

Дівчата є практикуючими візажистами понад 10 років і вирішили розробити декоративну косметику на основі помилок з якими вони стикалися впродовж роботи, а також прислухаючись до коментарів своїх клієнток🙌🏼

Серед асортименту є блиски для губ, віск для брів який не біліє, туш для вій..

Отже, я придбала собі сяючі румʼяна. Це мої перші румʼяна😅 Так, так, я чомусь для себе, ніколи їх не використовувала в макіяжі… Вони йдуть в одному, універсальному відтінку, який нібито пасує усім🪄 Цікавим є те, що вони не рожеві і не персикові з сяйвом кольору шампань та при нанесенні надають легкого румʼянцю без різкості🌸 Все як я люблю💗

Маю підозру, що мене підкупив саме хайлайтер у складі✨Круто те, що можна коригувати інтенсивність кольору, немає ефекту «плями», і відтінок дійсно пристосовується до шкіри обличчя🤗

Діліться, використовуєте румʼяна у своєму макіяжі?) Якщо так, які саме є у вас в топі?🔥

Знайомство з брендом «SHE»✨