Аня

Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру

Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру

Рекомендують цю лінійку тим у кого ламке волосся та посічені кінчики, pідке волосся та волосся, яке випадає. По типу шкіри в принципі фактично всім(чутлива шкіра голови, жирна, нормальна шкіра голови, шкіра голови, схильна до свербіння та лупи)

Ефект який ви повинні отримати:

Густота та життєва сила, зволоження, блиск та м'якість, захист від посічених кінчиків, стимуляція росту, розгладження волосся, очищення, ревіталізація

Шампунь

Запах

Дуже багато скаржився на те, що шампунь неприємно пахне.Мені особисто запах нагадує свіжопопраний одяг або якесь господарське мило. Він досить різкий і розумію, що комусь це може не подобатись.

Консистенція, колір та інші властивості

Шампунь такого коричневого кольору, за консистенцією він густий, тягучий, як якесь варення або сироп.Дуже гарно піниться, потрібна невелика кількість для того, щоб спінити, тобто дуже економний.

Упакування

Зручний дозатор, але через колір банки зовсім не видно скільки шампуню залишилось

Нанесення

Як і будь-який шампунь я наношу тільки на корені та масажую щіточкою.Помітьте в інструкції вказано, що в кого волосся схильне до жирності потрібно наносити двічі на день. І це не дивина для людей з Азії) Через екологію, клімат вони миють голову кожного дня, а то й двічі на день.

Також будьте обережні! Неясне змиття цього шампуню може привести до випадіння волосся та в кого фарбоване, може швидше втрачати свій колір.

Кондиціонер

Запах

Приблизно такий самий як у шампуню, для когось це може бути мінусом.

Консистенція, колір та інші властивості

Більш густа консистенція, світлого кольору.

Упакування

Такий самий ручний дозатор, як і у шампуню також плюс, що так як баночка світліша видно скільки використано кондиціонеру.

Нанесення

Наношу кожного разу після змиття шампуню, тільки на кінці та змиваю десь за хвилину-дві.

Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру
Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру
Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру
Неоднозначне враження від Daeng Gi Meo Ri Vitalizing шампуню та кондиціонеру

Тепер про загальні враження. Користувалась я цією лінійкою майже місяць. Через те, що у мене волосся схильне до жирності, то мию голову я раз на день або два.

Плюси:

1.Волосся стало дуже мʼяким, майже шовковим.

2.Дуже легкоо розчісується, для мене це величезний плюс, адже волосся у мене тоненьке.

3.Дуже зручна банка з дозатором.

4.Шампунь гарно піниться та економний у використанні.

Мінуси:

1.Особисто у мене воно стало жахливо жирніти, ледве витримує один день.Напевно для мого волосся це занадто мʼяке очищення.

2.Запах(особисто для мене це не мінус, але розумію, що багатьом може не сподобатись).

3.Не видно по банці шампуню, скільки його використано.

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing на жаль, не став моїм фаворитом, скоріш за все 2 раз купувати не стану, а продовжу пошук свого ідеального шампуню та кондиціонеру.

Напишіть у коментарях ваші улюблені засоби для волосся, можливо після закінчення цієї лінійки спробую їх.💛