Alina Addams 💃🏻

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

🧚‍♀️Для мене знайомство з MAKEUP Club було приємним сюрпризом, яких так не вистачає останнім часом. Маленькою радістю, яка підіймала настрій та створювала святкову атмосферу.

👯‍♀️Я жіночий психолог, тому для мене MAKEUP Club це в першу чергу люди. За усім різноманіттям статей про всі відомі й "невідомі мені" засоби краси, завжди стоять люди. За кожним креативом, конкурсом та подарунком теж стоять люди.

🥰Саме тому, я бачу дещо глибше, я бачу людей, які встановлюють все міцніші та міцніші соціальні зв'язки, які дарують їм таку дорогоцінну підтримку та захищають від самотності. MAKEUP Club як інструмент, який допомагає його учасникам почуватися краще і я дякую йому за це.

#happybirthdaymakeupclub
#happybirthdaymakeupclub

😍Я отримала не тільки багато корисної інформації по догляду за собою, а й дуже важливий досвід, аналізуючи свої помилки.

🥳Я вітаю MAKEUP Club і всіх людей, які за ним стоять з Днем народження! Дякую за всі приємні моменти та подарунки! 🧚‍♀️Бажаю MAKEUP Club бути "хрещеною феєю" для своїх принцес.

👸Також мої вітання та вдячність дівчаткам, які щиро діляться досвідом, допомагаючи іншим.