Вікторія М🌹

Аромадифузор MOHEDA Nordic woods або нордичний ліс

Аромадифузор MOHEDA Nordic woods або нордичний ліс

Така була в мене думка, поки я не понюхала тестер

Давно заглядаючи на різні аромадифузори і на мейкапі і в інших магазинах, та саме цей став першим аромадифузором для моєї оселі

Придбала в магазині скандинавських товарів для дому та затишку, я не змогла пройти повз полички із стильними упаковачками

Аромадифузор MOHEDA Nordic woods або нордичний ліс
Аромадифузор MOHEDA Nordic woods або нордичний ліс

Крафтова коробочка із скляною пляшечкою всередині та ротанговими паличками

Темно-сірозелене скло неймовірно гармонує із деревом, справжні кольори лісу🌲

Відчувши аромат тестеру, я здивувалась, бо очікувала класичний запах лісу, а насправді це ніжний, свіжо-солодкий аромат із віддаленими нотками деревини

Дуже приємний

Я перенюхала всі тестери що там були і можу сказати, що Nordic woods це шось середнє між солодкуватою Vanilla bean та свіжим та чистим Clean cotton (також сподобався, я б взяла його наступним)

Океан і лаванда різкуваті для мене і примітивні 🤷🏻‍♀️

За три дні користування вже можу зробити висновки

Кількість рідини в пляшці 120 мл. - випаровується повільно, за цей час не зменшилась і залишилась такою ж

Я вирішила поставити лише 2 палички, бо боялась що запах буде сильно відчуватися, і це було правильно з мого боку

Двох паличок з головою вистачає, щоб аромат розповсюдився в кожен куточок кімнати, 3 і більше було б занадто

Ще я довго не могла вирішити де розташувати аромадифузор і бігала з ним, переставляючи, по всій хаті😅 Відчувався він всюди з однаковою інтенсивністю

Якщо ви чутливі до запахів, то раджу розпочати з одної палички, аби було ненав'язливо ❣️