Yuriivna 🌸

💮Тенденції б'юті світу💮

💮Тенденції б'юті світу💮


Я особливо не слідкує за модними тенденціями,ну якщо казати про те,що я читаю,а потім одразу біжу слідкувати цьому,що написано,то ні,але все ж таки мені завжди цікаво щось почитати про б'юті світ,ще й нові та цікаві факти.
Тому можливо цей допис буде цікавим,а можливо й ні🙃
Тож розпочнемо!!!


1. Почну з доволі цікавої тенденції,це "Slugging" - все ж таки ця новинка з'вляється у тік-тоці,то ще ж це таке?
Після того,як догляд за шкірою вже зроблений,останнім етапом має бути "щедре" нанесення оклюзіву,таким є вазелін,поверх на Ваш нічний крем для обличчя,як пише джерело,це гарна техніка для сухої шкіри,бо саме ця тенденція допомагає затримати вологу у шкірі,робить шкіру гладкою та зволоженою.Після нанесення вазеліну на обличчя,це робиться на ніч,шкіра після того має візуально "слимаковий блиск"звідси і сама назва тенденції.Не рекомендується таку техніку наносити на проблемну та схильну до акне шкіру.Цікаво,як потім довго потрібно прати подушку після такої тенденції?😄


2. Мінімалізм у догляді за шкірою обличчя.Щось у цьому точно є!
Загалом у самій назві вся суть,застосовуємо тільки,те що реально потрібно нашій шкірі,зводимо засоби до мінімальної кількості,головні слова тут "міра" та "небагато".Потрібно також звертати увагу,як один засіб може поєднуватися з іншими,чи не буде після негативних наслідків,в особливості це стосується засобів з кислотами.


3.Натуральність
Одне слово,але воно у косметиці грає різними фарбами.
Наприклад,дедалі частіше ми почали звертати увагу на натуральний - безпечний склад.Додатки,які допомагають розібрати багато різних засобів до деталів,це просто незамінні помічники,я користуватись почала не так-то давно такими додатками,але як це зручно та корисно зрозуміла з самого початку.

Часто,буває так,що ціна захмарна у засобу,але склад бажаю кращого,таке зустрічається дуже часто,тому не завжди ціна=якість
Далі,це вже не такий новий факт,але виробники та покупці звертають дедалі частіше на пакування,з чого воно вироблено,чи переробляється та на скільки відсотків,все ж таки піклування про навколишнє середовище одна з найважливіших тем.


4. Комплексний підхід у догляді за шкірою
Тобто,тут говориться про те,що все ж таки потрібно звертати увагу на причину чому щось не так,наприклад якщо шкіра візуально виглядає не так,як Вам би того хотілося,то треба шукати причину,а не маскувати сам симптом.Організм людини це взаємопов'язаний механізм,тому якщо щось не так,скажімо "працює" як потрібно,то десь це і проявляється.Несбалансоване харчування,стреси,неправильний догляд за шкірою,авітаміноз та інші фактори,все це може впливати,тому розширюємо горизонти,та дивимось якомога більше у різні напрямки,а не зосереджуємося на маскуванні візуальних проблем та симптомів,шукаємо причину та застосовуємо комплексний підхід.


Маю надію,що було цікаво почитати та маю надію,що все ж таки погода буде кращою😉