Ta_nyaaaaaaa

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е 🍓

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е 🍓
Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е 🍓

Вітаю, дівчатка 🥰

Зараз мої нігтики перебувають на етапі відновлення. Так, через мою необережність, я постійно як не прищеплю десь пальці, то просто вдарюсь, що звісно ж пагубно впливало на здоров’я нігтів. До того ж, на руках завжди було покриття протягом років. Тому зараз я вирішила відростити, полікувати та привести у порядок саму нігтьову пластину.

Все, що зараз роблю для нігтів - це класичний обрізний манікюр та надання форми. Для зволоження рук на нігтів завжди використовувала крем для рук. Раніше улюбленим був Dr.Sante, зараз надаю перевагу Mermade.

Олійку для зволоження кутикули використовувала лише після виконання манікюру + покриття. У всі інші дні - крем.

Олійка у мене була у форматі пляшечки, одна-єдина.

Отож формат «фломастера» для мене новий.

Про Shelly завдяки клубу чула багато, але ніяк не доходили руки до знайомства із засобами. І от нарешті)))

А ще звернута увагу, що деякі дівчата просили відгук на цю олійку, так вона зацікавила з усієї посилки. Хтось навіть казав, що додав уже у віш-лист 🤭

Такий формат виявився для мене доволі зручним.

Зверху ручки розташована кнопочка, при здійсненні натиску на яку я отримую необхідну кількість олійки на пензлику. Вона не витікає великим потоком, а обережно стікає у невеликій кількості, якої загалом то і достатньо для нанесення.

Сам пензлик м‘який, не царапає ані шкіри, ані нігтів.

Об‘єм становить 3 мл, що не так і багато, як на мене. Але засіб у використанні досить економний, тому повинно вистачити надовго.

Ціна 98 грн, але мені на акції дісталась за 69 грн)) Так, це не найбюджетніша олійка, але також має доступну ціну

Наскільки мені відомо, цю ж олію для кутикули Shelly випускає у форматі баночки 30 мл. Об‘єм у 10 разів більший, виходить вигідніше, але як на мене саме формат фломастеру більш зручний. Маленький такий флакончик, який поміститься у будь-яку сумочку 🥰

Склад олії для кутикули Shelly виглядає доволі насиченим корисними компонентами.

🖇️ Paraffinum Liquidum - мінеральна олія, зволожує шкіру.

🖇️ Macadamia Ternifolia Seed Oil - олія макадамії, живить та зволожує.

🖇️ Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - олія виноградних кісточок, багата антиоксидантами.

🖇️ Cannabis Sativa Seed Oil - олія конопель, яка відома тим, що має протизапальні властивості.

🖇️ Fragaria Vesca (Strawberry) Extract - екстракт лісової суниці, який також багатий на вітаміни та антиоксиданти.

🖇️ Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - олія соняшнику, живить та зволожує шкіру.

🖇️ Tocopheryl Acetate - одна із форм вітаміну E, допомагає утримувати вологу.

🖇️ Fragrance - ароматизатор. Треба бути обережним, бо він може стати причиною алергічних реакцій у деяких людей. Це стосується людей із чутливою шкірою. Таким потрібно звертати увагу на відсутність ароматизаторів у будь-яких засобах. Але зазвичай переноситься нормально. Тим паче в оліях для кутикули.

🖇️ CI 75470 - натуральний пігмент, що надає рожевого, полуничного відтінку олії.

В цілому, склад мені подобається. Він безпечний, містить багато зволожуючих та живильних компонентів.

Відразу скажу, що супер-ефекту я не очікувала. Мені потрібне базове зволоження та насичення вразливої частини шкіри й нігтиків вітамінами

Так, результатами використання олії для кутикули Shelly я задоволена.

Консистенція олії приємна, абсолютно не рідка та не жирна як для олійки. Доволі швидко вбирається шкірою після легкого втирання.

Аромат яскравий, більше схоже на насичений полунично-суничний конфітюр, ніж свіжі ягоди. Для мене такий запах у подібних продуктах - це ок 👌 Тим паче, на пальчиках я його не відчуваю, він зникає хвилин через 10 після нанесення.

За 6 днів щоденного використання олійки я помітила, що моя кутикула гарно зволожена, а нігті стали виглядати більш здоровими та блискучими, навіть після вбирання засобу. На 3ій день я помітила, що зникли дві невеликі задирки, яких загалом давно не було.

Отож, як на мене, олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці і вітаміном Е від Shelly працює. Однак, наголошую і на тому, що я не забувала використовувати крем для рук. Тому думаю результат отримала завдяки комплексному підходу ☺️

Маю надію, що допис був корисним для вас.

Усім дякую за увагу 🥰