Demchenko Alina

Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки

Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки
Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки
Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки
Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки

В моєї мами все життя - дуже суха шкіра рук і ніг, тому з самого дитинства пам'ятаю велику кількість кремів, якими вона дозволяла мені бавитися ( мазати ручки і ножки і уявляти що я доросла). Але на моє щастя, в мене такої проблеми нема. Моя шкіра нормальна, трошки груба, але зовсім не склонна до сухості. Крема ж в мене все ж таки є і інколи я навіть ношу їх з собою)

Моїм же фаворитом, а такоє фаворитом моєї мами, являється крем від Українського бренду Tanoya. Саме цю пляшечку, з цим, чи іншим ароматом, я часто зустрічала у майстрів манікюру, з якими я стикалась через роботу і запитавши якось, отримала гарні відгуки. Не можу сказати, що це є показником, але чому б не використовувати засіб, який використовують у роботі майстри. Але давайте краще про крем)

В мене великий об'єм - 500мл. Засіб знаходиться в пляшці з дозатором. Сама пляшка - помірної жорсткості, але при падіні нема і сліду ( ну якщо не кидати з третього поверху). Дозатор звичайний, помповий. Мені вистачає десь половини натиску на обидві руки. Що до текстури - вона доволі густа, , зовні нагадує якийсь йогурт. Доречі на запах так само. Є щось схоже з карамельними йогуртами, де карамель має невеличку гірчинку. Аромат не хімозний, не дуже насичений, але відчувається з часом, кщо понюхати руки. Крем поглинається по різному : то доволі швидко, то більш повільно. Деякий час, на руках відчувається не те що б липкість - плівка. Через пару хвилин вона проходить. І ось ми бачимо дуже фотогінічні ручки, які наче заблюрені і готуються до фотосесії. На дотик - ніжні і м'які. Нема і натяку на огрубілість кутикути і сухість шкіри. З сухими руками працює більш менш так само, хіба що огрубілі ділянки - воно не сильно спасає, але все одно стає краще.

Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки
Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки
Tanoya "Крем-карамель" : Крем, який показав, як повинні виглядати руки