Skomska Olya

Фарбуюсь з L’Oréal Paris

Фарбуюсь з L’Oréal Paris
Фарбуюсь з L’Oréal Paris

Як тільки побачила новий розіграш від L’Oréal Paris - відразу прийняла участь з надією на виграш)

Виграшу не сталось, а покраситись вже потрібно, тому я пішла в магазин по свою улюблену фарбу: L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes користуюсь вже протягом року - це стійка фарба для волосся без аміаку.

Мій улюблений відтінок 3U.

Чому саме L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes ?

Спочатку після користування Деколоранта і виходу з чорного я хотіла купити проф краску, якою мене фарбували в салоні, але всі ці цифри , палітри, кольорові нюанси додавали багато сумніві у виборі кольору.

Я вирішила не заморочуватись та обрала в магазині L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes , мені сподобався колір та наповнення продукту.

Це перша крем-фарба без амміака, яка зафарбовує сивину (в мене є декілька волосків, їх не так багато, але дуже бісять, ахах) і забезпечує тройну користь: для кольору, для шкіри голови, для волосся.

Краска заснована на дії інноваційного універсального рефлектора - унікального поєднання холодних і теплих відтінків, створюючи природний і багатомірний колір.

Що в ходить в наповнення коробочки?

детально можемо розглянути на фото

-крок №1 (1а та 1b): фарбуючий крем без аміаку із захисними активними компонентами;
- крок №2: шампунь з оптимальним pH для очищення волосся і шкіри голови із збереженням м'якості;
- крок №3: легка живильна маска, збагачена керамідами для блиску та гладенькості волосся;

-рукавички;

-насадка для нанесення фарби.

Фарбуюсь з L’Oréal Paris

Вирішила добавити фото текcтур, щоб детальніше познайомити вас з даним засобом візуально .

Видавлюю вміст тюбика з фарбою у флакон з окислювачем і добре струшую.

Після цього змінюю насадку - все готово для використання.

Фарба оптимальної консистенції, пахне чимось косметичним (з непривички аромат може бути різким)

Наношу на коріння (інколи використовую по всій довжині, залежить від ситуації) .

Дуже легкий процес використання.

Після того, коли фарбу нанесла, легенько промасажовую пальцями шкіру голови, щоб гарно розпроділити . Чекаю близько 30 хвилин .

Після цього добре очищую волосся м'яким шампунем (2 рази).

Використовую маску, що кондиціонує, і промиваю волосся водою.

Я отримую глибокий, холодний, темний відтінок .

Результат тримається протягом місяця, потім починає рівномірно вимиватись.

✔️ Добре зафарбовує.

✔️ Відмінно тримається

✔️ Не пересушує волосся.

✔️ Не дратує шкіру голови.

✔️ Комфортна у використанні.

✔️ Доступна. Можна легко купити офлайн та онлайн.

✔️ У комплекті є все необхідне не тільки для фарбування, а й після нього.

Результатом задоволена. Наразі колір темний та насичений, після того, як декілька раз помию голову - відтінок стане трішки світлішим .

Мені подобається на собі такий колір, хоча деякі знайомі кажуть, що краще світліший, а хтось навпаки, що дуже личить. А я відчуваю - це моє. Мені в ньому комфортно, мені подобається контраст, те як він відтіняє обличчя та макіяж, недосконалості на шкірі стають менш помітні.

Він добавляє мені впевненості ) Ось такі відчуття)

Дякую, що дочитали!)