Ta_nyaaaaaaa

Мої порожні і не дуже баночки листопада 🍂

Мої порожні і не дуже баночки листопада 🍂
Мої порожні і не дуже баночки листопада 🍂

Ох, напевно я уже під кожним постом з викидушками понила, що цього місяця забула про свої і винесла 2 пакети порожніх баночок 🥲 але наскільки стало легше на душі, ви б знали)))

Але на цьому я не зупинилася. Після своїх останніх закупів я зрозуміла, що нові баночки мені уже немає куди ставити 🤣 Тому я взялась до очищення поличок, органайзерів, косметичок у ванні та кімнаті. І звісно ж знайшла дещо, чим хочу поділитися

Розповім про кожен продукт, порожня його баночка чи ні та коротко враження 🙌🏻

Перепрошую за його вигляд. Так, користуюсь ним довго і упаковка цьому підтвердження))

Входить у топ-3 моїх найулюбленіших бальзамів.

• густий як маска, через що низька витрата;

• розгладжує моє пористе волосся;

• ідеально живить, зволожує;

• після застосування волосся щільніше, грубіше, але дуже м’яке і шовковисте на дотик.

На повторі уже не раз, обожнюю ❤️ Ще подобається такий з кератином. Кращі за нього тільки Тресеме з кокосом і Гарньєр з бананом.

Так, це шампунь для чоловіків, але використовувала його я.

Саме він не раз рятував мене від загострення дерматиту. Миттєво заспокоює шкіру, зменшує почервоніння та прояви лупи.

На собі бачу ефект з першого використання.

Із мінусів відмічу аромат. Для чоловіків він, звісно, гарний. Істичнно чоловічий запах, ще й довго на волоссі.

Але для мене це не проблема, так як через дієвість готова потерпіти аромат.

*у певний час Сульсена та Дермазол так не рятували, як чоловічий шампунь Шаума саме з імбирем

Про цю маску у мене був окремий допис, тому довго не зупинятимусь.

https://club.makeup.com.ua/post/22840/ 👈🏻 допис про маску

Вона:

• закінчилась найшвидше серед усіх моїх масок (на фото ще залишилося на 1 застосування);

• МІНІМАЛЬНО зволожує і згладжує моє пористе волосся;

• густа консистенція;

• мега доступна вартість;

• круто діє у тандемі з іншими засобами, хоча б 70/30 (70% маски + есенція, інший кондиціонер).

Повторювати не планую. Підійде тільки дуже прямому не примхливому волоссю

Ооой, ну це легенда)) Мені здається хоча б раз він був у кожної. Дуже любила його колись, та от добила)

• гарно зволожує губи, але не на тривалий час;

• надає гарного відтінку губам;

• доступна вартість.

Поки повторювати не планую, бо маю багато нових знахідок. Але думаю, що з часом повернусь до нього 😁

Мої любимчики, які я використала майже в нуль))

• універсальний продукт - у мене слугував як тінями, так і хайлайтером;

• доволі швидко застигає на обличчі;

• засох у баночці приблизно за 4 місяці;

• приваблива ціна, за яку отримуємо хорошу якість;

• великий асортимент відтінків, у мене був схожий на шампань))

А от ці тіні хочу повторити. Не дивилася чи є зараз у продажі, але вони дууууже круті і універсальні. Ще й ціна така «ням» 😋

Ну тут все коротко: після того, як я спробувала оновлену версію бальзамів, старій нічого робити на поличці 🤣 Їй до нової формули оооой як далеко.

Також довго зупинятися не буду, бо писала дописи.

Про попередній бальзам писала тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/22708/

Оновлені бальзамчики і дуууже детальний огляд на них 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/23148/

Ну це взагалі що такееее?

Я повелася на рекомендації у розважальній соц-мережі з відео 🙄

Ці рум‘яна ніби пігментовані, але відразу після розтушовки весь пігмент кудись зникає, лишаючи за собою лише жирнючий блиск, який фото, на жаль, не передає.

Отож викидаю повний флакон 👎🏻

Непоганий такий собі крем. Чудес не робить, але гарно зволожує.

Згадувала про нього раніше 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/20053/

Останнім часом з’явилося багато цікавіших кремів, від яких дія значно помітніша. Тому цей летить у смітник із приблизно 1/3 наповненням. До речі, наприкінці користування продукцією Sane, засоби дуже тяжко витиснути. Туба виглядає нормальною, але на ділі не дуже зручна

Так трапилося, що я купила два консилери ледь не одночасно, забувши про попередній 😂

Обожнюю ці консилери. Єдиний мінус для мене - вони матові і трохи сушать мою чутливу суху шкіру навколо очей.

Але ВЕЛИЧЕЗНИЙ ➕ цього консилера - це його перекриваючі властивості. Його маскувальна здатність просто неперевершена 😍🔥

Він - одна із причин моєї безмежної любові до Ламель)

Дівчатка, хто шукає ідеальне і щільне перекриття, обов’язково зверніть увагу на цей консилер ☺️ Повторювала його 3 чи 4 рази, а також підсадила подругу)) У мене відтінок 401, бо 402 надто жовтий

LCF:

• мені подобалася дуже сильно, користувалася нею довше 1,5 років;

• має зручний тонкий пензлик. Користувалася ним навіть з наступними підводками;

• 🤫 моя перша підводка, якою я навчилася малювати стрілки взагалі)

• значний її мінус - вона стирається протягом дня. Тобто зовсім не стійка. А також може текти і відбиватися на повіках.

Lorena:

• експериментальна і невдала покупка за 17 грн 🤣. Ну хоч витрачених коштів не шкода:

• має дубовий і товстий пензлик, яким нереально намалювати тонкі, гарні стрілочки.

• незручний пензлик у наборі;

• не малює взагалі, наче шматок пластиліну всередині;

• із плюсів гарний відтінок.

Черговий непотріб, якого я з радістю позбавляюся ☺️

Про свою любов до тушей цього бренду я уже неодноразово згадувала ☺️ Ну дуууже вони мені подобаються. За свою якість гарні обидві.

Єдиний їх мінус для мене - осипаються.

Variete брала на заміну Cabaret, так як з початку війни відмовилася від продуктів країн-агресорів. Щойно згадати туші ідентичні 🔥

Так, цей чоловічий дезодорант також мій 😁 Користувалася лише ними протягом двох років. Мій фаворит - Олд Спайс з вовком 🐺 Пахне зовсім не чоловіком, а солоденьким мультифруктовим соком з великою долею цитрусів.

Ідеально справлявся зі своїми задачами на моєму тілі 🥰

Серед усіх викидушок є і пуста баночка з-під вітамінів. Стабільно кожного року в осінньо-зимовий період пропиваю курсами риб’ячий жир у капсулах за рекомендаціями мого лікаря 🥰

У мене від бренду Puritan’s Pride 🙃