yashinoki

2 грудня

2 грудня

🤗Питання до вас: Уявімо, що у Вас є можливість зібратися з усією родиною та друзями за різдвʼяним столом. Назвіть ще пʼять людей (відомих і ні, живих і ні), кого б Ви хотіли запросити до свого столу та гарно провести час.

(Для мене - це Леся Українка, Джон Леннон, мій тато, мій дідусь, і абсолютно героїчний, а тому й недосяжний - Валерій Залужний☺️)

👀Цікавий факт

Частини тіла, куди ми забуваємо наносити захист від сонця: губи, вуха, повіки, задня частина шиї, скальп, ноги та руки.

🤍Руки! Помітила, що останнім часом, вони в мене сухі, шкіра потоншала, почала проступати пігментація. Тому пообіцяла собі, що відтепер буду вдягати гумові рукавички, коли поратимусь по господарству, та регулярно користуватися захистом від сонця для рук! А ще зволожувати-зволожувати-зволожувати.

Моя нова знахідка і улюбленець - ось цей крем для рук від Necessaire. Геніальна формула без ароматизаторів - не подразнює замучену холодом і надмірним миттям шкіру рук. Містить вітаміни і пептиди. Живить, зволожує, доглядає, не залишаючи плівку на руках.

2 грудня