Ta_nyaaaaaaa

Парфумований крем Boyfriend від Mermade - найкраще, що траплялося з моїми руками!

Парфумований крем Boyfriend від Mermade - найкраще, що траплялося з моїми руками!
Парфумований крем Boyfriend від Mermade - найкраще, що траплялося з моїми руками!

Привііііт, красунечки 🌷

Поспішаю ділитися враженнями про новинку від Mermade - їх парфумований крем. У мене з ароматом Boyfriend 💙

Одного разу я спробувала звичайні креми для рук Mermade і закохалася у них. Наразі знайома більше, ніж з 5 ароматами і вже маю фаворитів. Про своє улюблене комбо (антисептик і крем) писала тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/21977/

Ці креми мені дуже подобаються, бо мають легку текстуру, але і гарно зволожують шкіру.

Однак тепер я маю новий крем і уже готова ділитися враженнями!

Погнали 😉

Крем запакований у гарну картонну коробочку продовгуватої форми, що йде на розширення до верху.

Виконана вона у блакитних тонах, як і все, що пов’язано з ароматом Boyfriend у бренду 🥰

Туба з кремом металева. Однак матеріал м‘який і продукт вилучити доволі легко.

Дизайн і кольори туби повторені з картонним упакуванням, лише дещо відрізняються відтінки. Але все у межах блакитного й синього.

Кришечка синя, відкручується від флакону.

🧴 Об‘єм флакону 30 мл. Як на мене, стандартно для крему для рук.

💸 Ціна стартує від 116 грн. Дорожче, ніж у пластикових баночках, але воно того вартує. Нижче розповім чому.

Консистенція крему доволі густа, щільна, абсолютно однорідна і навіть трішки жирненька.

Особисто я таке для рук полюбляю, бо вони у мене постійно сохнуть.

Аромат. Хто не пам’ятає, нагадаю, що парфумовану воду Mermade я зовсім не зацінила. Це входить у невеликий список продуктів бренду, які мені не подобаються і які я більше не куплю. Чому почала говорити за це? Бо аромат Boyfriend мене теж особливо не вразив, але він - єдиний, який залишила собі «щоб пахло чоловіком» 🤭 Усі інші роздала.

Так от цей аромат у форматі парфумів мені не сподобався, адже нагадав ненависні для мене чоловічі парфуми Бандерас з домішками перестиглої дині та ананасу.

Боялася, щоб у крему не було аромату 1в1, але ДАРМА. Бо він зовсім ІНШИЙ.

Аромат крему мені набагато більше подобається, ніж в однойменних парфумів. Він більш м‘який, менш «одиколонистий» і загалом приємний.

Тут я уже відчуваю солоденький ананас 🍍 (нагадує аромат консервованих або цукатів), кисло-солодку вишеньку 🍒, загадковий кедр 🪵 та зоооовсім трішки рожевого перцю, що пощипує. Також проскакують квітково-трав‘янисті ноти 🌷

От тепер аромат нарешті нагадує унісекс. Він лагідний, приємний і зовсім не різкий. Без нот перестиглих фруктів і аромату спирту.

На руках тримається протягом декількох годин (2-3).

Крему потрібно зовсім трішки. Він легко розподіляється по шкірі рук.

❗️ З ним цілком можливо переборщити, АЛЕ це не проблема, так як у цьому випадку крем поглинається шкірою, просто довше, ніж зазвичай.

Відразу після поглинання шкіра трохи блищить, наче жирненьким, але за 5-10 хв після нанесення повністю поглинається.

Після нього шкіра рук м’яка і зволожена. Як на мене, цей крем не просто зволожує, але й ГЛИБОКО ЖИВИТЬ шкіру. Це просто знахідка для моїх вічно сухих ручок 🥰

Крім того, я помітила ✅ приємний бонус - крем ідеально доглядає за кутикулою. З ним я закинула олійку, так як більше вона не потрібна.

Наступне здивування - приємні відчуття і м’які руки протягом дня:

🕰️ 6 год пісня нанесення - шкіра надзвичайно м‘яка і зволожена;

🕰️ 10 год - руки все ще м’які, приємні на дотик і виглядають доглянуто;

🕰️ 12+ год - крем хотілося б поновити.

Отож мені вистачає 1 нанесення на день 😊 Якщо хочу додаткового зволоження - поновлюю крем, тобто наношу вдруге. Це мій максимум.

Такого довготривалого ефекту не було від жодного крему для рук.

Крім того, я помітила, що за декілька днів уже почали загоюватися ранки на руках. Так як я маю аж двох котодитят, не можу їх не тіскати. Вони ще ті бандити, тому маю вічно подряпані руки. А будь-які рани на моїй шкірі забивають дуже довго. Крем пришвидшив їх загоєння.

*на жаль, ліву руку у стані ДО не сфотографувала, бо вважала це не естетичним, але можете повірити на слові, що крем значно покращив її вигляд. Але подряпини можна помітити на фото лівої руки, де показую консистенцію (фото робила у день розпаковки крему).

Наразі це моя знахідка. Якщо протягом часу користування властивості крему зміняться, я обов’язково розповім, але наразі цей крем - мій рятівник 💕

• комплекс олій та баттерів на основі олії авокадо, баттеру Ши та манго 👉🏻 вони зволожують та живлять;

• вітаміни А, В5, С, Е 👉🏻 сприяють відновленню шкірі та запускають процес регенерації, заспокоюючи її та знімаючи почервоніння.

А ще! Формула новинки - цього парфумованого крему для рук, не містить:

😊 мінеральної олії;

😊 силіконів;

😊 барвників.

Новий парфумований крем від Mermade з ароматом Boyfriend приємно мене здивував. Мало того, він став моїм фаворитом серед усіх кремів для рук ☺️ А ще він:

💙 має доступну вартість;

💙 гарний склад;

💙 приємний і стійкий, але не нав’язливий аромат;

💙 щільну текстуру, що живить і зволожує шкіру рук;

💙 довготривалий ефект пом’якшення.

Станом на сьогодні мої враження такі, але, звісно, усе може змінитися. Уже готую допис про розчарування тушшю і можу розповісти чому частково засмучена через оновлені бальзами для губ Mermade 🧜🏻‍♀️ Якщо цікаво, дайте знати.

Так чому новий парфумований крем Mermade перевершив свого попередника у пластику?

Тому що у порівнянні він є значно пожирнішим. А зволоження, яке він надає, вистачає набагато довше, ніж від попереднього. Крім того, саме у новинці аромат більш стійкий.

Нижче прикріпляю усі аромати нових парфумованих кремчиків для рук:

Contrycation 🥒, Champagne 🍾, Wanderlust 🌸, Night in Paris 🍒, і, звісно ж, сам Boyfriend 👔.

Щиро можу радити цей крем для власників сухої і дуже сухої шкіри рук. Він допоможе значно покращити ситуацію, а крім того подарує приємний аромат, який супроводжуватиме протягом декількох годин 🥰