Вікторія М🌹

Чи потрібно нам зайве волосся на обличчі 🍯?

Чи потрібно нам зайве волосся на обличчі 🍯?

Дівчата, нам же потрібно дивитися наші свотчі, щоб нічого не відволікало?


Але позбавлятися того волосся чи ні, звичайно, вибір та бажання кожної


Скажу чесно, іноді я не звертаю уваги і забуваю про те, чи є в мене шось над губою, тому не можу сказати, що ця процедура в мене регулярна чи обов'язкова
Та коли хочеться, чи попереду важлива подія, то ці смужки швидко гарантують мені гладкість)

Чи потрібно нам зайве волосся на обличчі 🍯?

💛 Зону, яку збираємось депілювати, треба гарненько очистити та висушити

💛 Використовуємо тальк чи дитячу присипку, щоб 100% увібралась вся волога, яка була

💛 Клеїти смужку треба по росту волосся , а відривати проти

💛 Притримувати рукою шкіру, щоб зробити невеликий натяг і нічого собі не пошкодити

💛 Відривати різко і впевнено, що точно все зникло)

Пропоную подивитися відео, де я розповідаю та показую смужку та сам процес)

1) 12 воскових смужок
Коли я зазирнула в коробочку і дістала звідти тільки 6 смужок, я подумала, що мене кинули чи це брак, адже смужки були запечатані в упакуванні і ніхто ніяк не міг вкрасти звідди 😅 Та це я не додумалась одразу, що кожна така штучка складається з 2 частин! Того їх правді 12)


2) Дві серветки , які просякнуті олією
Вони потрібні для того, щоб видалити залишки воску зі шкіри.
Від мене порада - можна взяти будь яку косметичну олію чи звичайну і в цьому випадку воску також не залишається на обличчі

Як на мене - це швидкий та зручний спосіб позбавлення волосків
Почервоніння, яке виникає після процедури, зникає швидко, особливо якщо якісно зволожити шкіру після


Результатом я була завжди задоволення і він очевидний

🌹
Ми гарні завжди, з волоссям чи без нього, головне це наша впевненість, а як ми її досягаємо, це вже інша справа (а можливо і таємна🤫)
🌹